Sohbet Xiaomi watch S3

• Konbuyu başlatan Abbad
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 144

Abbad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fena değil
Cihazım
xiaomi not3
Konular
2
Merhabalar forumda watch S3 saat ile başlık ve bilgi bulamadım band serisi var diğerleri yok bilgisi olan link atabilirmi yada nereden uyguna alabilirim özellikleri nelerdir

Furkntuna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
12
Merhabalar forumda watch S3 saat ile başlık ve bilgi bulamadım band serisi var diğerleri yok bilgisi olan link atabilirmi yada nereden uyguna alabilirim özellikleri nelerdir
Epeyden bakabilirsiniz özelliklerine

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Teşekkür ederim ancak burası mi ürünlerinin olduğu forum burda bulamazssam bu forumun ne anlamı var adminler göreve... admin01 admin42 Admin
Burası Xiaomi' nin resmi fan sitesi. Adminlere görev tanımı yapmak yada forum mevzuatını sorgulamak yerine biraz araştırma yapsanız ihtiyacınıza uygun ürünü bulabilirdiniz..

Abbad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fena değil
Cihazım
xiaomi not3
Konular
2
Burası Xiaomi' nin resmi fan sitesi. Adminlere görev tanımı yapmak yada forum mevzuatını sorgulamak yerine biraz araştırma yapsanız ihtiyacınıza uygun ürünü bulabilirdiniz..
Adminlere görev tanımı yapmadım kardeşim ana ekranda forum konuları arasında aradigim gözükmüyor akıllı saatler... mi band var dedim diğerleri gözükmüyor dedim bunu düzeltin demek istedim akıllı saatler ana ekranda göremedim araştırıp da yazdığımdan emin olabilirsiniz arama kısmına bile yazdım ama bulamadım

Üst Alt