Xiaomi ve Anket Kesinleşti.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Evet arkadaşlar xiaomi yaptığı anket sıralaması aslında ülke sıralamaları diye forum olarak zaten tahmin ediyorduk ve artık kesinleşti diyebiliriz diye düşünüyorum.
Hugo barra açıklamasında sıradaki ülkenin hindistan olduğunu arkasından endonezya geleceğini söylemiş.Yani ülkemiz için en erken artık ülkelerde satışa başlama kolaylığına bağlı diyebiliriz. Kaynakta Barra'ya göre ülkeler sıralanmış ve xiaomi hakkında bilgiler verilmiş.

Kaynak diğer teknoloji sitelerine göre kıyasla epey güvenilir diyebilirim merak edenler;

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524
tahmin ettmiştin birde xiaomi sıra ile gidince kesinleşti artık.ama bazı açıklamaları hugo barranın bazı ülkelerin sapma yaşabileceği gösteriyor.

OnimeN0Kyo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kyo
Cihazım
wave8500
Konular
7
Cvp: Xiaomi ve Anket Kesinleşti.

benkimim pid=3264 dateline=1402770746' Alıntı:
tahmin ettmiştin birde xiaomi sıra ile gidince kesinleşti artık.ama bazı açıklamaları hugo barranın bazı ülkelerin sapma yaşabileceği gösteriyor.

ya bize aralık ayında filan gelirlerse en yeni cihazla gelirler diye tahmin ediyorum çünkü o zamana mi3 gerçekten birazcık eski model olucak, cazibe düşünüyorlarsa yeni cihazla gelirler diye tahmin ediyorum

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524
Cvp: Xiaomi ve Anket Kesinleşti.

OnimeN0Kyo' Alıntı:
benkimim pid=3264 dateline=1402770746' Alıntı:

ya bize aralık ayında filan gelirlerse en yeni cihazla gelirler diye tahmin ediyorum çünkü o zamana mi3 gerçekten birazcık eski model olucak, cazibe düşünüyorlarsa yeni cihazla gelirler diye tahmin ediyorum

bende çünkü zaten firmanın stoğu bile yok niye eskiyi versin ki yenisi dururken.

Üst Alt