Yardım Xiaomi vacuum mop pro bağlantı sorunu

serkan_daglar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
mi vacuum ro
Konular
1
Vacuum mop pro robot süpürgemin bağlantısını yapamıyorum programı indirdim evde ki wifi ye android telefondan bağlanmaya çalışıyorum cihazı görüyor ama bağlantı yapılamıyor. yeni aldığım süpürgeyi atmak üzereyim yardımcı olabilecek var mı şimdiden teşekkürler.

moonspell07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
caner demir
Cihazım
xiaomi mi s 4k
Konular
1
Ağa bağlanamadı hatası ile defalarca bağlanmayı denedim.Sonra bir yerde bu bilgiyi buldum. Küçük bir ayrıntı ; modem şifrenizde /* vb simgeler varsa mop pro bunları kabul etmediği için bağlanmıyor. Şifremi değiştirdim sorun kalmadı.

Oyla:

GÖKHAN SOYLU

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
GÖKHAN SOYLU
Cihazım
Mi 10T
Konular
4
Ağa bağlanamadı hatası ile defalarca bağlanmayı denedim.Sonra bir yerde bu bilgiyi buldum. Küçük bir ayrıntı ; modem şifrenizde /* vb simgeler varsa mop pro bunları kabul etmediği için bağlanmıyor. Şifremi değiştirdim sorun kalmadı.
Benim şifremde ( ve ) var ama sorunsuz bağlanıyorum.

Oyla:

ilkergoren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilkergoren
Cihazım
g925f
Konular
0
Vacuum mop pro robot süpürgemin bağlantısını yapamıyorum programı indirdim evde ki wifi ye android telefondan bağlanmaya çalışıyorum cihazı görüyor ama bağlantı yapılamıyor. yeni aldığım süpürgeyi atmak üzereyim yardımcı olabilecek var mı şimdiden teşekkürler.
wifi goruyorsa cihaz kesin baglanır.youtubede videoları var yapamazsanız bana ulasın yardımcı olayım

Oyla:

bilalkay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
İphone 5 S
Konular
0
Evin bir bölgesinde internet az çekiyor. Sinyal aktarıcı aldım. Ama normal ağ adından başka isim verdim. Yeni bir ağ gibi gözüküyor. Mi mop pro'ya ikinci bir ağ ekleme seçeneği bulamadım var mıdır acaba çözümü?

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Evin bir bölgesinde internet az çekiyor. Sinyal aktarıcı aldım. Ama normal ağ adından başka isim verdim. Yeni bir ağ gibi gözüküyor. Mi mop pro'ya ikinci bir ağ ekleme seçeneği bulamadım var mıdır acaba çözümü?

Robot süpürgeler sadece 1 modeme bağlanıyor.

Oyla:

Mustafa Gökalp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökalp
Cihazım
Xiaomi mop pro2
Konular
0
Merhaba hocam telefonlarda Wi-fi sorununu çözdüm güvenlik zayıf uyarısından dolayı bağlantı sağlanmıyor modem ayarlarını düzeltmeniz gerekecek WPA ayarlarını değiştirmeniz gerekiyor @mustafagokalptr instagram adresimden yazan herkese yardımcı olacağım

Oyla:
Üst Alt