Haber Xiaomi Türkiye Resmi Distribütörlüğü Hakkında Önemli Gelişme

Son aylarda Doga Mobil Iletisim Teknolojileri A.S. isminde bir firmanın Xiaomi'nin yetkili distribütörü olduğu hakkında basınımızda haberler çıkmıştı. Bu konunun doğru olup olmadığını öğrenmek için xiaomi global'e email attım (service.global@xiaomi.com) gelen cevabın ekran görüntüsünü mesajıma ekliyorum. Ekran görüntüsünde mailimde online olan kişi isimlerini sildim. mailin orjinali bende kayıtlı. Merak edenler xiaomi globale mail atıp benzer bir cevap alabilir zaten.

Mesajda belirtilen firmanın resmi distribütör olmadığını ve xiaomi tarafından onaylanmayan gayrı resmi distribütör ürünlerininde garanti kapsamında olmayacağı yazıyor.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Moderatör tarafında düzenlendi:

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
Zaten biliniyordu hocam sadece kvk garantili ithalatçı.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Son aylarda Doga Mobil Iletisim Teknolojileri A.S. isminde bir firmanın Xiaomi'nin yetkili distribütörü olduğu hakkında basınımızda haberler çıkmıştı. Bu konunun doğru olup olmadığını öğrenmek için xiaomi global'e email attım (service.global@xiaomi.com) gelen cevabın ekran görüntüsünü mesajıma ekliyorum. Ekran görüntüsünde mailimde online olan kişi isimlerini sildim. mailin orjinali bende kayıtlı. Merak edenler xiaomi globale mail atıp benzer bir cevap alabilir zaten.

Mesajda belirtilen firmanın resmi distribütör olmadığını ve xiaomi tarafından onaylanmayan gayrı resmi distribütör ürünlerininde garanti kapsamında olmayacağı yazıyor.

Ellerinize sağlık hocam, pek çok kişinin hatalı ve yanlış bilgilerle mağdur olmasının önüne geçtiniz clap~~

MGM Barut

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHARREM
Cihazım
Mi9T Pro 128gb
Meslek
Emekli
Konular
78

Bu iyi oldu ,kafalardaki soru işaretleri giderildi ,ellerinize sağlık çok teşekkürler.

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13
hersey aşikardı zaten.. yinede birilerine duyurulur

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Şimdi sırf muhalefet olmak üzere gelecek olan arkadaşlar, "bu müşteri hizmetlerine atılmış bir mail, bir resmiyeti yok" derlerse şaşırmam. İlla duvara toslamaları gerekiyor onların. :)

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
Birileri zarara uğramadan anlamayacaktı ve açıklık geldi teşekkürler.

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
bu müşteri hizmetlerine atılmış bir mail, bir resmiyeti yokhaha--

DeeD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 4 + m5s+mix2
Konular
5
Bilinen bir gerçekti. Ama mail işi daha sağlıklı olmuş.

Üst Alt