Yardım Xiaomi Türkiye Garantili diye Tarafıma Kvk Garantili Cihaz Sattılar.

undisg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Güncel Versiyon
Telefon Modeli
Xiaomi mi 9t
Bootloader Kilidi
Kapalı
HB üzerinden aldığım Xiaomi Türkiye Garantili diye geçen mi 9t cihazım Kvk garantiliymiş. Telefonu aldığımda sorunlu çıkmasıyla servise yolladım ve bu süreçte durumu farkettim. Cihazımı Kvk teslim alarak Ritzy diye bir teknik servise yollamış. Hepsiburada'ya durumu ilettiğim gibi şikayet kaydı açtılar ve bize sorun kısmından belirtmemi istediler. Benden özür dilediler ve bana yanlış cihazı yolladıklarını söylediler. Cihazımı iade alacaklarını 2 3 iş günü sürecin çözümlenmesi için beklemem gerektiğini ifade ettiler. Yani arkadaşlar Xiaomi Türkiye Garantisi diyerek ithalatçı garantili cihaz tarafıma yollandı. Başka bir mağazadan yine HB üzerinden Note 6 pro aldım. O sorunsuz bir şekilde Xiaomi Türkiye Garantili geldi. Xiaomi Türkiye dediğimizde linkte göreceğiniz firmalardır. Diğer herhangi bir firma Xiaomi Türkiye Garantisi olamaz. Siz de ürünü satın alırken bu şekilde laf cambazlığıyla bilerek ya da istemeyerek yanlış ürün almış olabilirsiniz. Hakkınızı aramanız için bu konuyu açtım. Ben iade sürecim tamamlanınca buradan bilgilendirme yapacağım.

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Elektronik işi şans işi sana denk gelmiş en azından iade alıyor bu bence daha iyisi di yer firmalar gibi süreci çoook uzatmiyorlar

Oyla:

koulo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali ilker
Cihazım
Mi 9 T
Konular
9
Reis bendw alirken cok dikkat ettim satin alirken satici ismine bakman lazim sen cep mi , alanmemnun mu diye bunlardan alma bunlar yan garantilerle yolluyorlar alirken keske satici hepsiburada mi diye baksaydin hepsiburada saticisi turkiye garantili yolluyor eyer ki 15 gunu gecmeyip iade etme sansin varsa iade et derim ama iş isten gecmis garanti fazla sikinti cikarmazlar ama meraketme

Oyla:

undisg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
5
Elektronik işi şans işi sana denk gelmiş en azından iade alıyor bu bence daha iyisi di yer firmalar gibi süreci çoook uzatmiyorlar
Evet bu benide rahatlattı. Açıkcası süreç hiç uzamadı da değil. Telefonum 1 ay kadar sağda solda serviste vs bekletildi. Fakat sonuç olarak telefonu iade alacaklar ve paramı verecekler.
Reis bendw alirken cok dikkat ettim satin alirken satici ismine bakman lazim sen cep mi , alanmemnun mu diye bunlardan alma bunlar yan garantilerle yolluyorlar alirken keske satici hepsiburada mi diye baksaydin hepsiburada saticisi turkiye garantili yolluyor eyer ki 15 gunu gecmeyip iade etme sansin varsa iade et derim ama iş isten gecmis garanti fazla sikinti cikarmazlar ama meraketme
Ben mi 9tyi Alan Memnun üzeriden aldım. Cihazı ilk 1 aylık süreçte iade etmek istedim. Kutusu açık diye kabul etmediler servise yollattılar. Servise gidince de ithalatçı olduğunu farkettim. Süreç öyle gelişti. Sonra Hepsiburada ürünü iade alacaklarını tahahhüt etti. Sen Cep üzerinden de daha yeni 2 gün önce note 6 pro aldım. O sorunsuz Xiaomi Türkiye Garantili. Yani Sen Cepte sorun yok. Aslında Alan Memnun da bunu yanlışlıkla yapmış olabilir.

Oyla:
Üst Alt