Soru Xiaomi Türkiye Teknik Servisi

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hepsiburada'da normale göre çok daha yüksek fiyattan satılan Xiaomi Türkiye garantili cihazların EVO teknik servislerinde gönderildiğine ve tamir edildiğine dair söylentiler var...

Bu Xiaomi Türkiye servisi nerededir, ofisi, iletişim adresi, telefonu falan var mıdır, bilgisi olan var mı acaba? Nasıl ulaşabiliriz?

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Yönetim Notu : Mesaj içerdiği hatalı bilgiler ve yanlış yönlendirmeler nedeniyle düzenlenmiştir...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Yönetim Notu : Mesaj içerdiği hatalı bilgiler ve yanlış yönlendirmeler nedeniyle düzenlenmiştir...

Hocam siz çok yanlış anlamışsınız olayı :D

Verdiğiniz numaralar ve adresler bir dönem forumumuzda da satış yapan Enes bey'e ait. Benim bahsettiğim Hepsiburada da satılan cihazlarla hiç bir ilgisi yok. Hepsiburada cihazlarını distribütör garantiliymiş gibi satıyor oysa Enes bey tahtakale'de iş yapan bir telefon tamircisi facepalm~~

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Afedersiniz,

web sayfasına giriş yaptım, öyle düzenlenmiş ki gerçek web sayfası gibi duruyor. :))

Kısmen aklıma da gelmişti.

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Afedersiniz,

web sayfasına giriş yaptım, öyle düzenlenmiş ki gerçek web sayfası gibi duruyor. :))

Kısmen aklıma da gelmişti.
Estağfurullah hocam :)

Kusura bakmayın ben de biraz aksi davranmışım cevabımda.

Hepsiburada (ya da hepsiburada'ya satış yapan ithalatçı) distribütör edasıyla ürünlerine "Xiaomi Türkiye Garantili" yazmışlar. Hatta donanımhaber'den erdi özüağ bile dün videosunda distribütör dedi. Oysa ne burada ne de mi.com üzerinde böyle bir bilgi yok. Xiaomi Türkiye dedikleri firmanın her hangi bir bir iletişim adresi, telefon numarası, web sitesi yok. Bir de üzerine satın alan kişiler cihazlarının EVO'da işlem gördüğünü söylüyorlar. Hepsiburada gibi bir firmanın böyle bir dolandırıcılık yapacağına ihtimal vermek istemiyorum ama görünen köy de kılavuz istemez. Sattıkları telefonları distribütör ürünü gibi göstererek insanları dolandırıyorlar. Bu nedenle ben de biraz gerildim herhalde, özür dilerim.

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Amacımız, bağcı dövmek değil, üzüm yemek olduğu için sivri yanımız olursa bunu törpüleyebiliyoruz.
Cemil Meriç der ki "Yanıldığını kabul etmek yeni bir hakikatın fethiyle zenginleşmektir"

Keşke hep yanılsak da içimize yeni ve doğru gerçekleri hep doldurabilsek.

İçimizdeki yanılgıların doğrusunu öğrenme temennisiyle..

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
erdi özüağ anlatmış hakkı alkan bile gitmiş video çekmiş yaa :D eğer bu olay fake çıkarsa varya ne makara yaparlar onlarla anlatamam :D

Oyla:
Üst Alt