Diğer Xiaomi Türkiye Mağzası Fiyatları Hakkında.

Arkadaşlar herhalde bu konuda herkes şikayetçi change.org ile bir kampanya açsak ve birde hashtag açsak sesimizi xiaomi'ye duyurabilir miyiz veya belki fiyatları düşürürler?

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Hocam Xiaomi'yi değil de başka şeyler için mi başlatsak acaba ? giggle~~giggle~~devil~~devil~~

Neyse başka şeyler bir kenara da şu an yeni girdiler bence test edecekler ne kadar satış yapacaklar veya iyi satış yapacaklar mı eğer ki başarısız olurlarsa zaten düşürmek zorunda olacaklar.

Kısacası bu fiyatları kabul edip etmeyeceğimizi deniyorlar.

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
Valla ben Mi Notebook etiketinde Macbook benzeri kasa ibaresini görünce zaten hiç umutlu olmadığım Evofone'dan iyice umudu kestim. Tutturabildiklerine satacaklar. Anlamadıkları şey karşılarında üçe beşe bakmayan teknoloji ile görece daha az ilgili Apple müşterisi yok. Bu markayı kullanan adamın bütçesi zaten belli ve parası da kıymetli. Bırakınız. Kendi kendilerine adam olurlar. Bizim gayet işini iyi yapan ithalatçı firmalarımız var. He olmazlarsa bir gün Xiaomi kendisi gelir. Resellarlar da bugün Puppa, Bilkom vb Apple resellar mağazaları nasıl sinek avlıyorsa, onlar da öyle sinek avlar.

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Hocam Xiaomi'yi değil de başka şeyler için mi başlatsak acaba ? giggle~~giggle~~devil~~devil~~

Neyse başka şeyler bir kenara da şu an yeni girdiler bence test edecekler ne kadar satış yapacaklar veya iyi satış yapacaklar mı eğer ki başarısız olurlarsa zaten düşürmek zorunda olacaklar.

Kısacası bu fiyatları kabul edip etmeyeceğimizi deniyorlar.
Başka şey?

Onoresa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Henüz yok
Konular
4
Fiyatlar ağır fiyasko arkadaşlar.

Ekşi sözlük’te başlığı var altında yurtdışındaki vergili fiyatlarını eklemiş bi kaç yazar. Avrupa’da vergileriyle 500€ eden telefonu 5400 liraya satıyorlar. Gerçekten dünyada en pahalı xiaomi’ler şuan bugün açılan mi shopta.

Bugüne özel %15-20-30 indirimler vardı acaba o yüzden mi şişirdiler fiyatları diyorum.. Göreceğiz.

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
Biz hali hazırda resmi ve garantili olarak Mi8'i 3800TL'ye alma imkanına sahipsek ki sahibiz, 5400TL'lik fiyat bizim sorunumuz değildir.

64GB Mi A2'ye vereceğim paraya babalar gibi LG V30 alırım.

Bunlardan almam, aldırmam. Benim için konu bundan ibaret.

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
Migros 128 lik 3799 tl Mi8