Soru Xiaomi Tool

turbox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
Merhaba herkese,

Xiaomi Tool ile sanırım bootloader kilidi açmadan global rom yüklenebiliyormuş (tam emin değilim birkaç araştırmada karşılaştım). Bu konu hakkında bilgisi olan kişiler yardımcı olursa sevinirim.
Ayrıca Mi 9T için Global Romlardan en kararlı rom hangisidir? MIUI 11 veya MIUI 10 fark etmez arkadaşlar veya Android 9 - 10 olması, sadece cihaz bataryası sabit olsun uzun kullanım sunsun yeterli.

Herkese teşekkürler.

kvkfurkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
8
Merhaba herkese,

Xiaomi Tool ile sanırım bootloader kilidi açmadan global rom yüklenebiliyormuş (tam emin değilim birkaç araştırmada karşılaştım). Bu konu hakkında bilgisi olan kişiler yardımcı olursa sevinirim.
Ayrıca Mi 9T için Global Romlardan en kararlı rom hangisidir? MIUI 11 veya MIUI 10 fark etmez arkadaşlar veya Android 9 - 10 olması, sadece cihaz bataryası sabit olsun uzun kullanım sunsun yeterli.

Herkese teşekkürler.
Şuan aktif olarak MIUI 11.0.5 kullanıyorum ve cihazın batarya performansı önemli ölçüde düşük cihaza android 9 ve MIUI 10 yüklerseniz daha iyi sonuç alırsınız

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

turbox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan aktif olarak MIUI 11.0.5 kullanıyorum ve cihazın batarya performansı önemli ölçüde düşük cihaza android 9 ve MIUI 10 yüklerseniz daha iyi sonuç alırsınız

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kesinlikle katılıyorum hocam, bence MIUI 11.0.5 ve Android 10 pişmanlıktır. Xiaomi Tool hakkında bilgisi olanlar bilgi verirse muhtemelen ya MIUI 10 final sürümüne ya da MIUI 11.0.1 sürümüne döneceğim.

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Kesinlikle katılıyorum hocam, bence MIUI 11.0.5 ve Android 10 pişmanlıktır. Xiaomi Tool hakkında bilgisi olanlar bilgi verirse muhtemelen ya MIUI 10 final sürümüne ya da MIUI 11.0.1 sürümüne döneceğim.
Hocam yüklemeye çalışın. Zaten yükleme yapamıyor ise uygulama hata verir hiç yükleme yapmaz. Telefonunuza bir zarar gelmez

Oyla:

turbox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
Hocam yüklemeye çalışın. Zaten yükleme yapamıyor ise uygulama hata verir hiç yükleme yapmaz. Telefonunuza bir zarar gelmez
Hocam önerdiğiniz MIUI sürümü hangisidir? Bir de daha önce Xiaomi Tool ile bu işlemi deneyimlediniz mi acaba?

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Hocam önerdiğiniz MIUI sürümü hangisidir? Bir de daha önce Xiaomi Tool ile bu işlemi deneyimlediniz mi acaba?
Deneyimlemedim. Uygulama eğer fastboot üzerinden yüklemeye çalışır ise yüklenemez. Mi recovery üzerinden yüklemeye çalışır ise belki olabilir.
Mi9t kullanmıyorum maalesef rom önerisi yapamayacağım

Oyla:

turbox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
Deneyimlemedim. Uygulama eğer fastboot üzerinden yüklemeye çalışır ise yüklenemez. Mi recovery üzerinden yüklemeye çalışır ise belki olabilir.
Mi9t kullanmıyorum maalesef rom önerisi yapamayacağım
Anlıyorum hocam, benim cihazda bootloader kilidi kapalı ve garantili cihaz. Eğer ki direk yüklenirse sorun çıkarmadan cihaz garanti dışına çıkmaz değil mi? Veya olabilecek olasılıkları tahmin edebilmeniz mümkün mü?

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Anlıyorum hocam, benim cihazda bootloader kilidi kapalı ve garantili cihaz. Eğer ki direk yüklenirse sorun çıkarmadan cihaz garanti dışına çıkmaz değil mi? Veya olabilecek olasılıkları tahmin edebilmeniz mümkün mü?
Hocam üstteki mesajda söyledim. Uygulama hata verir. Telefonunuza bir şey olmaz.

Evet yükler ise garanti bozulmaz

Oyla:

emre407

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9T Pro 128GB
Meslek
Öğrenci
Konular
11
En iyisi kesinlikle Android 9 ve Miui 10 içeren bir sürüm olacaktır. Her türlü testlere Ekran süresi paylaşımlarından bakabilirsiniz. Miui 11'in size kimi günler 8-10 saat ekran süresi sunabilir fakat kararlı olarak sunabileceği bir stabilite yok. Git gide şişen ve kasmaya başlayan bir sistemdir.

Oyla:

ktaskaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kutay
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
5
Merhaba Arkadaşlar,

Tekrar konu açmak istemedim. DAha önceden bl kilidi açık olmadan rom yüklemiştim fakat bu sefer yükleyemiyorum aldığım hatayı aşağıdaki ekran görüntüsünden görebilirsiniz. Nedir bu Error 1040? Değerli yardımınıza ihtiyacım var.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt