Soru xiaomi telefonumdaki bilgiler

ayseguularslaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ayşegül
Cihazım
redmi s2
Konular
2
merhaba arkadaşlar xiaomi marka telefonum bozuldu başka bir android telefona geçtim eski telefonumdaki fotograflarımı nasıl yeni telefonuma alabilirim bide eski telefonum hiç açılmadığıı için sıfırlamıştım ama fotograflar mi cloud hesabima yedeklenmiş olması lazım yardımcı olursanız sevinirim

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Mi cloud'unuza internetten ulaşıp indirebilirsiniz. Xiaomi'ye geçtiyseniz yine mi cloud hesabınızı girerek ulaşabilirsiniz.

CANPARD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Redmi note 10
Konular
14
Bu adres işinize yarar

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
merhaba arkadaşlar xiaomi marka telefonum bozuldu başka bir android telefona geçtim eski telefonumdaki fotograflarımı nasıl yeni telefonuma alabilirim bide eski telefonum hiç açılmadığıı için sıfırlamıştım ama fotograflar mi cloud hesabima yedeklenmiş olması lazım yardımcı olursanız sevinirim
Google fotolar ile eskileri google hesabınıza yükleyin hocam diğer telefonda aynı hesaba gelir fotoğraflar.

dursun 71

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dursun
Cihazım
Resmi note7
Konular
0
Google fotolar ile eskileri google hesabınıza yükleyin hocam diğer telefonda aynı hesaba gelir fotoğraflar.
Yandex disk ve Google fotoğraf programa yedekleyin flashdisk veya CD bozuluyor hesabı tamamen kapatmayın şifrenizi ve mail adresi bir yerde unutmayacak şekilde yazılı olsun ömürlük okuyor

Üst Alt