Soru Xiaomi telefonuma format atarsam IMEI siz 8 ay 1. hatta 8 ay 2.hatta kullanabilirmiyim ?

MelloMorphy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yahya
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
17
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.5.7
Telefon Modeli
Poco X3 NFC
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba İMEİ atılmış Xiaomi telefonuma format atmak istiyorum TWRP kuramiyorum evimde PC yok telefonculara da gitmek istemiyorum format atsam IMEI gitse 1. hatta 8 ay 2.hatta 8 ay kullanma olayı vardı IMEI siz o hala geçerli olur mu ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
imei atılan cihazda formatta imei giderse orjinallere dönmuyor ama null oluyor imiler siliniyor şebeke alamazsınız..

Oyla:

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Arkadaşlar merhaba İMEİ atılmış Xiaomi telefonuma format atmak istiyorum TWRP kuramiyorum evimde PC yok telefonculara da gitmek istemiyorum format atsam IMEI gitse 1. hatta 8 ay 2.hatta 8 ay kullanma olayı vardı IMEI siz o hala geçerli olur mu ?
Her telefoncu farklı box veya program ile imei atıyor aynı cihaz bende vardı herhangi bir format hard reset rom değişikliğinde vs imei gitmedi sizin cihaza ne şekilde atıldığını bilmediğim için sizlere birşey diyemem zaten H.kadioglu cevaplamış

Oyla:

MelloMorphy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yahya
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her telefoncu farklı box veya program ile imei atıyor aynı cihaz bende vardı herhangi bir format hard reset rom değişikliğinde vs imei gitmedi sizin cihaza ne şekilde atıldığını bilmediğim için sizlere birşey diyemem zaten H.kadioglu cevaplamış
Telefonu aldığım da magisk adlı program yüklüydü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde telefonu aldığım günden beri rahat 5 yazılım güncellemesi yaptım hiçbirine IMEI gitmedi

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Poco x3 NFC de GÜncellemede imei gitmez zaten..

Oyla:
Üst Alt