Yardım Xiaomi telefonum kapandı daha da açılmıyor.

altntali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilinmiyor
Telefon Modeli
Mİ NOTE 10 LİTE
Bootloader Kilidi
Açık
Telefonumda youtube da gezinirken birden bire ekran dondu ve hiçbir şeye tepki vermedi, bende ekranı kitleme tuşuna bastım, basış o basış, bastıktan 1 sn sonra bluetooth kulaklığın ve kolumdaki saatin de telefonumla bağlantısı koptu zaten. O zamandan beri telefonum hiçbir şekilde tepki vermiyor. ekrana hiçbir şey gelmiyor. Şarja taktım 1 saattir şarjda fakat hala tepki yok, fastboota felan da alamıyorum. Ses ama ve kapama tuşuna da 15sn basılı tuttum yine bir şey yok. Bundan 3 hafta önce de ön kamera slotum çıkmıştı, ön kamera id null diyordu o zamandır. Sorun yazılımsal mı donanımsal mı anlamadım. Fakat hiçbir şey açılmadığı, görüntü bile gelmediği için donanımsal diye varsayıyorum. Telefon mi note 10 lite, 4 yıl önce aldım garantisi yok, 2 yıl önce garanti bittikten sonra yine arıza verip anakartı değişmişti.
Telefonumu bilgisayara taktım fakat görmüyor.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Durup dururken yazılım bozulmaz Bozulması için rom, root, güncellemede yarıda kesme vs. şekillerde cihazı kurcalamanız lazım. Ama donanım çekmecede dururken bile bozulabilir. Cihazınızda donanımsal arıza var. Sağlam bir tamirciye gösterin..

Oyla:
Üst Alt