Yardım Xiaomi Telefonlarda Samsung Uygulamaları Kullanabilme

morische

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
moris
Cihazım
Note 13 Pro 5G
Meslek
Mühendis
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HyperOS 1.0.2.0.UNRIDXM
Telefon Modeli
Redmi Note 13 Pro 5G
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba. Xiaomi telefonlarda Samsung uygulamalarını kullanabilmenin bir yolu var mı? Örneğin Samsung e-mail ve Samsung music gibi.

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
S23, Mi 9 SE
Konular
40
Muhtemelen bu mümkün değil ama bir yolu var ise ben de kullanmak isterim. Geçmişte galaxy storedaki bir uygulamayı xiaomiye indirebilmek için mesai harcamıştım olmamıştı :D

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Şu şekilde deneme yapılabilir; Samsung cihaza ait bir rom indirilir, rom parçalama yapılır ve içinde yüklü olan apk dosyaları ayıklanıp cihaza atılabilir ve root olması şartı ile yüklenebilir. Bir diğer yöntem de samsung marka cihazdaki uygulamalar, luck patcher benzeri bir uygulama ile paylaşım yapılarak yüklenecek cihaza yollanabilir. Bazı uygulamaları çalıştırabilir bazılarını çalıştırmaz. Kesin birşey söylemek zor.

Oyla:

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
S23, Mi 9 SE
Konular
40
Şu şekilde deneme yapılabilir; Samsung cihaza ait bir rom indirilir, rom parçalama yapılır ve içinde yüklü olan apk dosyaları ayıklanıp cihaza atılabilir ve root olması şartı ile yüklenebilir. Bir diğer yöntem de samsung marka cihazdaki uygulamalar, luck patcher benzeri bir uygulama ile paylaşım yapılarak yüklenecek cihaza yollanabilir. Bazı uygulamaları çalıştırabilir bazılarını çalıştırmaz. Kesin birşey söylemek zor.
Hocam orijinal lucky patcherı nereden bulabilirim ? Bugün bi siteden indirmem gerekti, işimi hallettikten sonra uygulamayı silip telefonu kapadım. Fastboottan save user data ile romumu flashlayacağım

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Hocam orijinal lucky patcherı nereden bulabilirim ? Bugün bi siteden indirmem gerekti, işimi hallettikten sonra uygulamayı silip telefonu kapadım. Fastboottan save user data ile romumu flashlayacağım

Oyla:
Üst Alt