Yardım xiaomi telefonlar neden yeniden başlatiliyor veya kapatiliyor

tanju6734

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
huweai
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui 13
Telefon Modeli
xiaomi redmi note 10s
Bootloader Kilidi
Açık
merhaba arkadaşlar senelerdir xiaomi merak ettiğim bir konu telefonun ekranında kilit var veya parmak izi veya yüz tanıma mesela telefonunuzu kaybettiniz kötü niyetli birisi de telefonu çaldı telefonu power tuşunu uzun basarak kapatabiliyor yeniden başlatabiliyor bu durum sizce de çok saçma değil mi nerede güvenlik ben cihazımı Buldan cihazımı bulmak istiyorum ama adam telefonu kapatmış içinden SIM kartı sökecek fabrika ayarlarına dönecek telefona hiçbir şekilde ulaşamayacağım sizce bu durum böyle mi ben mi yanlış biliyorum mesela samsung'da asla kapatamıyorsun ekran kilidini açmadan ipone de aynı

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
merhaba arkadaşlar senelerdir xiaomi merak ettiğim bir konu telefonun ekranında kilit var veya parmak izi veya yüz tanıma mesela telefonunuzu kaybettiniz kötü niyetli birisi de telefonu çaldı telefonu power tuşunu uzun basarak kapatabiliyor yeniden başlatabiliyor bu durum sizce de çok saçma değil mi nerede güvenlik ben cihazımı Buldan cihazımı bulmak istiyorum ama adam telefonu kapatmış içinden SIM kartı sökecek fabrika ayarlarına dönecek telefona hiçbir şekilde ulaşamayacağım sizce bu durum böyle mi ben mi yanlış biliyorum mesela samsung'da asla kapatamıyorsun ekran kilidini açmadan ipone de aynı
bence yanlış biliyorsunuz hocam bunu önlemenin bir yolu yok bütün cihazlarda aynı sistem ile çalışır kapatma işlevi herşeyi geçtim o şekilde kapatılmasa bile farklı tuş kombinasyonları ile kapatılır.

Oyla:

mertylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
3
hocam ayarlarda kilit ekranı sekmesinde bahsettiğiniz ayar zaten mevcut oradan kapanmasını veya yeniden başlamasını engelleyebilirsiniz. telefon sıfırlandığı zaman kitleniyor açılması için kullanıcının mi hesabına girişi isteniyor. ayrıca çalan kişi telefonu kapatmak istese binbirtürlü yolla kapatabilir bunu ne Xiaomi nede Apple engelleyebilir

Son düzenleme:
Oyla:

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Valla bugün tam olarak bunu düşündüm. 3 gün önce bizim telefonlar da çalındı. Sim kartını kırıp atmışlar telefonu da kapatmışlar. cihaz Samsungdu nasıl kapatmışlar bilmiyorum. Xiaomi ye de acilen gelmesi lazım özelliğin ama Xiaomi telefon çalınsa bulmak bence imkansız gibi bir şey. Her türlü şey yapılıyor... Bugün düşündüm dedim ki acaba şifre isteyip kapatma özelliği gelse nasıl olur ama zaten varmış ve hiçbir işe de yaramıyormuş!

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Hocam çalıntı telefonları bulman biraz şans işi.iş bilen adam zaten imei atılıyosa imei attırır.atılmıyorsa parça niyetine satar.

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

tanju6734

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
huweai
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ayarlarda kilit ekranı sekmesinde bahsettiğiniz ayar zaten mevcut oradan kapanmasını veya yeniden başlamasını engelleyebilirsiniz. telefon sıfırlandığı zaman kitleniyor açılması için kullanıcının mi hesabına girişi isteniyor. ayrıca çalan kişi telefonu kapatmak istese binbirtürlü yolla kapatabilir bunu ne Xiaomi nede Apple engelleyebilir
nerde o ayat ben niye goremiyorum

Oyla:
Üst Alt