Yardım Xiaomi telefonlar hotspot wifiler'de problem yaşıyor.

drex1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
mi 8 lite
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11.0.5 global
Telefon Modeli
mi 8 lite
Bootloader Kilidi
Kapalı
Mi 8 lite kullanıyorum wireless hotspot modunda çalıştırıyorum kullanıcı adı ve şifre dogrulaması yapılarak wifiye giriş yapılıyor. 10 saat gibi bir süre sonra otomatik aktif olmayan cihazları wifiden atıyor. Xiaomi telefonlarda telefon ekranı kapandıkdan sonra 5 dk sonra wifi den kendini atıyor ve tekrar kullanıcı adı ve şifre olarak tekrar giriş yapmam gerekiyor. Samsun telefonlarda ise bu sorun yok.

Genel sorun tanımı
Xiaomi telefonlarda captive portal ve hotspot ortamlarında wifi sıkıntılı

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Mi 8 lite kullanıyorum wireless hotspot modunda çalıştırıyorum kullanıcı adı ve şifre dogrulaması yapılarak wifiye giriş yapılıyor. 10 saat gibi bir süre sonra otomatik aktif olmayan cihazları wifiden atıyor. Xiaomi telefonlarda telefon ekranı kapandıkdan sonra 5 dk sonra wifi den kendini atıyor ve tekrar kullanıcı adı ve şifre olarak tekrar giriş yapmam gerekiyor. Samsun telefonlarda ise bu sorun yok.

Genel sorun tanımı
Xiaomi telefonlarda captive portal ve hotspot ortamlarında wifi sıkıntılı
Hocam sizin cihaz ayarlarında problem olabilir, bende mi 8 lite kullanıyorum dediğiniz problemlerle karşılaşmadım.

Oyla:

drex1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
mi 8 lite
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
captive portal denetiminden geçtiginize eminmisiniz ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mirotik sistem kullanıyorum cihaz aktif görünüyor winbox üzerinden fakat enteresa şekilde telefondan tekrar giriş yapmam gerekiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mirotik sistem kullanıyorum cihaz aktif görünüyor winbox üzerinden fakat enteresa şekilde telefondan tekrar giriş yapmam gerekiyor

Oyla:
Üst Alt