Yardım Xiaomi telefon recovery ve fastboot geçmiyor.

sercan19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
unlock
Cihazım
mi 5x
Konular
9
Telefon çalışırken kendi kendine kapandı ve sadece sarja takınca sarj bildirimi yanıyor. ne fastboot nede recovery moda geçmiyor.bütün kombinasyonları denedim bilgisayarda görmüyor. Ne yapmam lazım acaba telefon sıfır daha

YEnes35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yıldırım
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci'(miyim?)
Konular
5

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Telefon çalışırken kendi kendine kapandı ve sadece sarja takınca sarj bildirimi yanıyor. ne fastboot nede recovery moda geçmiyor.bütün kombinasyonları denedim bilgisayarda görmüyor. Ne yapmam lazım acaba telefon sıfır daha

ses + ses - ve güç tuşlarına basılı tutarak açmayı deneyin. Bu işlem arka planda format atar. Yazılımsal bir sorun ise açılır ancak verileriniz silinir. Bu işlem sonrasında halen açılmıyorsa donanımla ilgili bir sorun vardır. Çok zorlamayın ve teknik servis ile görüşün. Aşağıdaki linkten destek alabilirsiniz. (Cihaz şarjının full olduğundan emin olun)

Bu işlem açık olan ancak cihazı görmeyen bilgisayarlar için geçerli.

YEnes35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yıldırım
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci'(miyim?)
Konular
5
ses + ses - ve güç tuşlarına basılı tutarak açmayı deneyin. Bu işlem arka planda format atar. Yazılımsal bir sorun ise açılır ancak verileriniz silinir. Bu işlem sonrasında halen açılmıyorsa donanımla ilgili bir sorun vardır. Çok zorlamayın ve teknik servise götürün. (Cihaz şarjının full olduğundan emin olun)

Bu işlem açık olan ancak cihazı görmeyen bilgisayarlar için geçerli.
anladım.

Üst Alt