Sohbet Xiaomi Telefon önerisi

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Popup camera iyi güzelde ne bileyim bende bıraktığı izlenim çok iyi değil sanki birşeyler olacakmışta o kamera yerinden çıkacakmış kırılacakmış felan gibi değişik psikolojilere girerim ben. Ben olsam şahsen Mi9'u tercih ederdim. Bu kadar teknoloji şahsen bana biraz fazla :) :D

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Mi8 alın eşinize de farklı renk :)

aLmoRa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Harun
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
15
Pop up kameraya neden bu kadar ön yargılı olunduğunu anlamış değilim, şahsen 9t pro kullanıyorum ve ön kamerayı aktif kullanan biriyim ne dediğiniz gibi bir takılma yaşadım nede herhangi bir ek problem yaşadım eğer yeni ve farklılık konusunda ön yargınız yok ise kesinlikle 9t pro öneririm. Ek olarak bazı arkadaşlar ön kamera kırılırsa diye gelecekten haber vermiş peki ya çentik kırılırsa? Dediğim gibi şu olursa bu olursa diye düşünmemek gerek ve teknolojik bir ürünün her zaman şans olduğunu akıldan çıkarmamak gerek.

Mr Yusuf YILMAZ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
RedmiNote 11 P
Meslek
Seafarer
Konular
2
Mi9 t pro ile mi9 yarışıyor, mi8 diyen arkadaşlara da katılıyorum telefondan gayet memnunum hatta bir kaç arkadaşıma da aldırdım bir tanesi sıkıntılı çıktı sürekli problem yaşıyordu ama diğerleri ve ben hiç problem yaşamadım.
Mi8 de listem de ama 2 yıllık telefon 2 yıl sonra yazılımsal destek kalkarsa 4000 gibi bir rakam nerdeyse boşa gitmiş olacak üstüne 1500 daha ekleyip mi9 olabilir diye düşünüyorum zaten çoğunluk da mi9 ve mi9t pro dan yana ikisini de detaylı inceliyorum şuan

Macoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Macit
Cihazım
Mi 9
Konular
9
Mi 9 clap~~ memnunum pil size yetmeyebilir..sabahtan akşama çıkartıyor..

Üst Alt