Soru Xiaomi telefon nereden alınır

'Alışveriş' forumunda master910 tarafından 11 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. Güvenilir bir yer arıyorum kapıda arıza çıkmasın güvenilir ve ucuz neresi var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Miui Türkiye marketten alabilirsiniz.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Guvenli ve kurumsal olan cepport ilk tercihiniz olsun. Ucuz ve garantisiz isterseniz forumdaif satixilara bakabilirsiniz.

4. Erdinçer bunu beğendi.
  5. Tam garanti full destek ...

cantara ve Ottoman bunu beğendi.
  6. Eger internet üzerinden alisveris yapmak sizin icin guvenilir degilse Cepport'un sirkeci satış mağazasından kvk garantili ve cihazı birebir görerek alabilirsiniz. Ben üç ay once Mi 6 satin aldım kullanıyorum ve ziyadesiyle memnunum. Bir arıza çıkması durumunda da kvk gibi kurumsal bir firma garantisi kapsamında olduğu içinde kafam rahat.

7. Forumda iki satıcı var bana göre yüzde yüz güvenilir... Sefa ve Orkun. Yazılım olarak ömür boyu garanti veriyorlar zaten, elden düşürüp kırılma da garantiye girmediğine göre, boş yere dışarıya para verme derim. ;)

--SEFA-- bunu beğendi.
  8. arkadaş mi note 3 hiç bir yerde kalmamış :)

veliazak bunu beğendi.
  9. Yanliz kvk da deltaya yonlendiriyor bilginize.

10. Sen yazılanları boşver hocam A101 den al herşey var artı ucuz
    Şaka bir yana şans işi sıfır problemde olabilir uğraştıran bir makinede olabilir xiaomi dünyasına katılda kendinle gurur DUY mıuı candır Mi canan selametle

11. Hocam a101 ne alaka

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

12. Artık o kadar bilinen sevilen ve fevkaladenin fevkinde bir ürün Kİ A101 bile satıyor migros satıyor ara sıra şok bile satıyor anladın hocam sen al bir xiaomi kurtul elmanın esaretinden selametle

Koçara, Ottoman ve suatsari bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...