Yardım Xiaomi telefon kilitlendi Mi hesabı girişi istiyor ama hesap engellenmiş(mi hesabının engelini kaldır)

Hypermera

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oğuzhan
Cihazım
Note 9s
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI GLOBAL 12.5.3
Telefon Modeli
Redmi note 9s
Bootloader Kilidi
Kapalı
Redmi note 9s 128gbAnneme xiaomi telefon almıştım 1 sene kullandı bugün yanlışlıkla telefonu kilitlemiş daha sonra telefoncuya götürmüş(format atmış olabilirler yaşlı diye bilmiyor) mi hesabı girişi istiyor telefon kullandırtmıyor kendini
bende telefon ile xiaomi hesabına girip şifresini yeniledim girmesini söyledim ama telefona kayıtlı hesap ve numara olduğu halde telefon şifreyi kabul etmiyor yanlış ta demiyor daha sonra şöyle birşey gördüm
mi hesabının engelini kaldır diyordu sms gönderdik kaldır dedik ama yinede kalkmadı engel telefonu kitlendi annemin ve uzakta bu konuda ne yapabilirim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Redmi note 9s 128gbAnneme xiaomi telefon almıştım 1 sene kullandı bugün yanlışlıkla telefonu kilitlemiş daha sonra telefoncuya götürmüş(format atmış olabilirler yaşlı diye bilmiyor) mi hesabı girişi istiyor telefon kullandırtmıyor kendini
bende telefon ile xiaomi hesabına girip şifresini yeniledim girmesini söyledim ama telefona kayıtlı hesap ve numara olduğu halde telefon şifreyi kabul etmiyor yanlış ta demiyor daha sonra şöyle birşey gördüm
mi hesabının engelini kaldır diyordu sms gönderdik kaldır dedik ama yinede kalkmadı engel telefonu kitlendi annemin ve uzakta bu konuda ne yapabilirim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Direk garantiye verin hocam el ayak bağlı mi cloud devreye girince müdahale edilirse garantiden çıkar cihaz

Oyla:
Üst Alt