Soru Xiaomi telefon alınır mı ?

Qurryx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
2
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık bir haftadır telefonsuzum ve yeni telefon almayı düşünüyorum. Fiyat, performans olarak Xiaomi mi 8 se cihazını alma kararı aldım. Peki amerika çine bu kadar baskı yaparken eski telefonumun imei sini çakarak xiaomi alıp kullansam sıkıntı olur mu ? Huaweyi ye yaptıkları gibi bir şey yaparlar mı ?

idefix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
metin
Cihazım
mi 8 lite
Meslek
teknik servis
Konular
0
xiaomi huawei oppo gibi cihazları gözü kapalı almak lazım fiyat ve performans bakımından başka ürün bulmak mümkün değil abd nin çin baskısı geçici birşey gibi duruyor aksi halde huaweinin boş duracağı zaten mümkün değil gibi duruyor ( bence)

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Oneplus 9 5G
Konular
188
xiaomi huawei oppo gibi cihazları gözü kapalı almak lazım fiyat ve performans bakımından başka ürün bulmak mümkün değil abd nin çin baskısı geçici birşey gibi duruyor aksi halde huaweinin boş duracağı zaten mümkün değil gibi duruyor ( bence)
Meizulara bakın birde

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
8se fiyat performans cihazı değil.fiyat performans isteniyorsa poco f1 alınmalı ülkemizdeki malum vergiler dolayısıyla da giöbir cihaz fiyat performans değil. Bu da başka bi açı

Oyla:

idefix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
metin
Cihazım
mi 8 lite
Meslek
teknik servis
Konular
0
meizu ve oneplus katmadıklarımız var onlarda bütçe olarak uygun ve performans bakımından iyi cihazlar ancak bunların arasından gerçektende xiaomi ve huawei nin yapısı çok sağlam ağır hasarlarda kolay ayağa kalkabiliyor oppoyu tamir etmek daha nasip olmadı

Oyla:

İbrahim474

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
16
8se fiyat performans cihazı değil.fiyat performans isteniyorsa poco f1 alınmalı ülkemizdeki malum vergiler dolayısıyla da giöbir cihaz fiyat performans değil. Bu da başka bi açı
Garantisiz mi 8 SE 1550 TL dir. Türkiye de garantili telefon artık alınmaz. Vergiler baya arttı.

Oyla:

msaaltiok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
7
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık bir haftadır telefonsuzum ve yeni telefon almayı düşünüyorum. Fiyat, performans olarak Xiaomi mi 8 se cihazını alma kararı aldım. Peki amerika çine bu kadar baskı yaparken eski telefonumun imei sini çakarak xiaomi alıp kullansam sıkıntı olur mu ? Huaweyi ye yaptıkları gibi bir şey yaparlar mı ?

IMEI çakma telefonlar 1.500 ₺ civarında satılmakta. İthalatçı garantili telefonlar ise 2.200 - 2.400 arası satılmakta.

IMEI çakma olarak aldığınızda, ürünün tamir görüp görmediğini, teşhir ürünü olup olmadığını, daha önce kullanılıp kullanılmadığını bilemeyeceksiniz. Sürekli şebeke kapanma ihtimali olacak. Bazı durumlarda kurduğunuz romlardan geri dönüşlerde çakma IMEI silinecek ve telefon şebeke dışı kalacak. İşlemi kendiniz yapabiliyorsanız sıkıntı olmaz. Ama bir bayii ye ihtiyaç olursa ücret istenecektir.

Eğer fiyat konusunda tereddütünüz yada biri limitiniz var ise ithalatçı garantili IMEI çakma olmayan 2. el bir telefon almak daha mantıklı olacaktır. Bir ambargo durumunda satılmış ürünlerde sıkını olmayacaktır. Cihazlar AOSP yada LOS tabanlı romlar ile çalışmaktadır. MIUI desteğini keserse uygun bir roma geçersiniz.

Oyla:

furkan5977

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8 SE
Konular
20
Hocam bence alınır Mi8 se çünkü o parayla alınan ciihaz diğer ciahzlara göre bi hayli daha fazla performans ve işlem yapabilme yeteneğine sahip.Ben iphonedan geçtim xiaomiye ve mi8 se aldım pişman değilim şuan.

Oyla:
Üst Alt