Yardım Xiaomi Sport Bluetooth Kulaklık Bağlantı Problemi

forumuser

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Sport Bl
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
-
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba,

Xiaomi Sport Bluetooth Kulaklık - Mini Versiyon kulaklığı spor yaparken kullanmak için satın aldım. Kulaklığı iphone'a bağlayabildim fakat laptop ile ilişkilendiremedim fakat önemsemedim. Çok kısa bir süre iphone ile kullandım uzun zamandır hiç kullanmıyordum. Şimdi tekrar yeni telefonum ile - samsung android - bağlamak istiyorum fakat telefon ile ilişkilendiremiyorum.

Sadece bir cihaza mı ilişkilendirilebiliyor? Acaba bir reset yöntemi var mıdır? Sebebi ne olabilir fikriniz var mıdır? Yardımlarınız için teşekkürler.

Cihaz : Xiaomi Sport Bluetooth Kulaklık - Mini Versiyon

Mustafa.

ozankarabayir

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozan
Cihazım
Mi5 s plus
Konular
0
Merhaba,

Xiaomi Sport Bluetooth Kulaklık - Mini Versiyon kulaklığı spor yaparken kullanmak için satın aldım. Kulaklığı iphone'a bağlayabildim fakat laptop ile ilişkilendiremedim fakat önemsemedim. Çok kısa bir süre iphone ile kullandım uzun zamandır hiç kullanmıyordum. Şimdi tekrar yeni telefonum ile - samsung android - bağlamak istiyorum fakat telefon ile ilişkilendiremiyorum.

Sadece bir cihaza mı ilişkilendirilebiliyor? Acaba bir reset yöntemi var mıdır? Sebebi ne olabilir fikriniz var mıdır? Yardımlarınız için teşekkürler.

Cihaz : Xiaomi Sport Bluetooth Kulaklık - Mini Versiyon

Mustafa.
bende de aynı sorun var mi5 s plus telefonuma bağladım daha sonra farklı birşey yapacağım için bağlantıyı sonlandır dedim ancak telefonnumun bluetoothu görmüyor kulaklığı lütfen biri yardımcı olsun.

Oyla:
Üst Alt