Xiaomi Service Center Tanıtım

XiaomiServiceCenter

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi Teknisyen
Cihazım
Xiaomi mi6
Meslek
Uzman Elektronik Teknisyeni
Konular
1
Merhabalar arkadaşlar

Xiaomi Service Center
olarak;

Biz iki kafadar 10 senedir uçak elektronik teknisyeni olarak çalışmaktayız.Bu süreçte yapmış olduğumuz işe ek olarak home office kurarak cep telefonu tamir ve onarımı yapmaktayız. Gelişen telefon dünyasını adım adım takip etmekte ve son olarak Xiaomi markasınında piyasalarımıza girmesi ile birlikte müşterilemizin bu yönde de talepleri oluşmuştur. Bizde onarım listemize Xiaomi markasını da eklemiş bulunmaktayız. Şu zamana kadar edinmiş olduğumuz tecrubemizi,yapmış olduğumuz işin titizliği ve hassasiyetini güven esaslı olarak siz değerli forum üyelerimizin hizmetinize sunuyoruz.

Teknik Servis

Xiaomi ve diğer model cihazlarınızın servis onarım işlemlerini sağlamaktayız. Xiaomi Service Center olarak biz, cep telefonunuzun ekranı kırılması veya arızalanması, dokunmatik cam çatlakları ,şarj soketi arızası, panelde soyulma, pilin şarj olmaması, ışık sensörü,yazılımsal problemler gibi bir çok sorununa çözüm üretmekteyiz.Onarım faaliyetlerimiz aşağıdaki üç ana başlıkta toplanmıştır.

Teşhis

Uzman ekibimiz tarafından arızanın ne olduğunu kullanıcıdan alınan bilgiler ve yapılan ilk kontrolde toplanan veriler çerçevesinde problemin ne ile alakalı olduğu araştırılıp ortaya koyma işlemidir.

Tespit

Teşhis aşamasında belirlenen sorunun ,yapılan ölçümler ve teknik analiz neticesinde hangi parça veya entegrenin arıza olduğu belirlenen aşamadır.

Tedavi

Yapılan tüm araştırmalar sonucunda tespit edilmiş hasarlı veya arızalı parçanın ilk önce varsa orjinali ile yoksa piyasadaki en kaliteli malzemeler kullanılarak titizlikle onarılmasıdır.

Fiyat ve Arıza bilgisine aşağıdaki iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Gönül ister ki hiç bir telefon arızalanmasın ama mümkün değil bu yüzden her zaman sizin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim.

Sizler ile tanışmaktan memnuniyet duyarız..

Moderatör tarafında düzenlendi:

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
İstanbul'da tam olarak nerede hizmet veriyorsunuz? birde arka gövde camını değiştirmek için ne kadar ücret alıyorsunuz

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Forumuz üzerinden farklı sitelere reklam amaçlı yönlendirme yapılması, telefon numarası, mail adresi vb. iletişim bilgilerinin herkese açık alanlarda paylaşılması yasaktır. Bu nedenle mesajınız yeniden düzenlenmiştir, lütfen tekrar etmeyin.

Z4fo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
0
Merhaba. Xiaomi a1 cihazimin arka kamera cami kirildi. Bu cam degisir mi ?

XiaomiServiceCenter

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi Teknisyen
Cihazım
Xiaomi mi6
Meslek
Uzman Elektronik Teknisyeni
Konular
1
Forumuz üzerinden farklı sitelere reklam amaçlı yönlendirme yapılması, telefon numarası, mail adresi vb. iletişim bilgilerinin herkese açık alanlarda paylaşılması yasaktır. Bu nedenle mesajınız yeniden düzenlenmiştir, lütfen tekrar etmeyin.
Bilgilendirme ve düzenleme için teşekkürler.

NslashA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
0
Özel mesaj atılmıştır.

afaruky

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Afaruk
Cihazım
Nexus 5
Konular
6
Mi A1 ekran değişimi için fiyat alabilir miyim? Aliexpress linklerine baktım 10 touch diye birşeyden bahsediyorlar ve daha pahalıya satıyorlar. Taktığınız ekran hangisi oluyor?

Üst Alt