Satış Xiaomi satış sadece 2 adet

jen3863

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şükrü
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
4
hayırlı geceler sevgili arkadaşlar 1 haftaya kadar Türkiye ye geliyorum gelirken hangi marka veya model olursa olsun 2 tane getirebiliyorum. ankaradan elden teslim. diğer şehirlere kargo ile gönderim yapabilirim. hepsi kilidi açık ve global güncelleme yüklü. benimle özelden irtibata geçebilirsiniz.

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Yine dolandırıcılık olmaz umarım. stop~~

jen3863

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şükrü
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
4
dolandırıcılık bi durum yok. dürüstce 2 adet getirebilirim dedim kimseyede demedim illaki benden alın diye tabiki herkesin düşüncesi ayrı.ama birisinide tanımadn böyle itham etmeniz hiç hoş değil. iyi niyetimden buradakiler faydalansın diye böyle bişey paylaştım

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
dolandırıcılık bi durum yok. dürüstce 2 adet getirebilirim dedim kimseyede demedim illaki benden alın diye tabiki herkesin düşüncesi ayrı.ama birisinide tanımadn böyle itham etmeniz hiç hoş değil. iyi niyetimden buradakiler faydalansın diye böyle bişey paylaştım
Geçenlerde benzer şekilde birisi dolandırıldı ondan yazdım.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
hayırlı geceler sevgili arkadaşlar 1 haftaya kadar Türkiye ye geliyorum gelirken hangi marka veya model olursa olsun 2 tane getirebiliyorum. ankaradan elden teslim. diğer şehirlere kargo ile gönderim yapabilirim. hepsi kilidi açık ve global güncelleme yüklü. benimle özelden irtibata geçebilirsiniz.
Velev ki mix3 istedim nasıl olacak sen cebinden alıcan buraya gelince ben sana para gönderip alicam öyle mi
Eğer ki öyleyse sen zaten iki amiral al gel burada her türlü satarsın resimlersen tabiki
Selametle hocam

Üst Alt