Yardım Xiaomi s52 yardım

Emkabo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan Bozkur
Cihazım
S52
Konular
1
6 aydır sorunsuz kullandığım s52 süpürge, şu anda çalışmıyor. Start düğmesine veya şarja bastığımda çalışıyor fakat hareket etmiyor. Telefon uygulamasında harita bulunamadı diyor. Cihazın tepesindeli turuncu nesne hareket etmiyor, sanırım onunla ilgili bir sorun. Nasıl bir çözüm bulabilirim acaba? İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Emkabo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan Bozkur
Cihazım
S52
Konular
1
Ürünü yurt dışından almıştım. Banggood'dan. Servis için nereyle bağlantı kurmam lazım?

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
6 aydır sorunsuz kullandığım s52 süpürge, şu anda çalışmıyor. Start düğmesine veya şarja bastığımda çalışıyor fakat hareket etmiyor. Telefon uygulamasında harita bulunamadı diyor. Cihazın tepesindeli turuncu nesne hareket etmiyor, sanırım onunla ilgili bir sorun. Nasıl bir çözüm bulabilirim acaba? İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba; Mi home uygulama mesajlar bölümünde size bir hata kodu vermiştir o hata kodunu söylerseniz yardımcı olabilirim.

Oyla:

Emkabo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan Bozkur
Cihazım
S52
Konular
1
İlginiz için teşekkür ederim. İngilizce olarak şu şekilde bir uyarı var: Lazer mesafe sensörü arızalı. Engellenmediğinden emin olmak için lazer kafasını çevirmeyi deneyin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

"Error 1" şeklinde bir uyarı veriyor.

Son düzenleme:
Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
İlginiz için teşekkür ederim. İngilizce olarak şu şekilde bir uyarı var: Lazer mesafe sensörü arızalı. Engellenmediğinden emin olmak için lazer kafasını çevirmeyi deneyin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

"Error 1" şeklinde bir uyarı veriyor.

Hocam lazer sensörü temizlemek sorununuzu çözecektir, nadiren de değiştirmek gerekiyor.
Lazer sensörü sökebilmek için üst kapağı çıkarmanız gerekiyor youtube da çeşitli videoları var. Takıldığınız nokta olursa yardımcı olurum

Oyla:

Emkabo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan Bozkur
Cihazım
S52
Konular
1
Söküp temizledim hocam fakat yine aynı sıkıntı devam ediyor. Sanırım sensör bozuldu. Yurt dışından alınan ürünlerin servis işlemleri nasıl oluyor şu anda onu araştırıyorum. Banggood ile görüşeceğim yarın. Hayırlısı bakalım. Teşekkür ederim ilginiz için.

Oyla:

Emkabo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan Bozkur
Cihazım
S52
Konular
1
Sorunu YouTube'daki şu videodaki yöntemle çözdük. Şimdi normal çalışıyor.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:
Üst Alt