Yardım Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro Birden Fazla Oda Temizleme

cakkan90

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cihat
Cihazım
Vacuum mop pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar. Robottan genel olarak memnunum ama belirli odaları seçip temizle dediğimde bir odayı temizleyip geri dönüyor. Ya da saçmalıyor harita kayboluyor. Salon + Mutfak temizliği yap diyorum salonu temizleyip geri dönüyor şarja. Sebebi nedir ? Belirli bölgeyi dikdörtgenle seçip temizlersem herhangi bir sorun yok.

Akca family

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
TUĞBA
Cihazım
Mi vacum mop pr
Konular
0
Merhaba arkadaşlar. Robottan genel olarak memnunum ama belirli odaları seçip temizle dediğimde bir odayı temizleyip geri dönüyor. Ya da saçmalıyor harita kayboluyor. Salon + Mutfak temizliği yap diyorum salonu temizleyip geri dönüyor şarja. Sebebi nedir ? Belirli bölgeyi dikdörtgenle seçip temizlersem herhangi bir sorun yok.
Çözüm buldunuz mu, bende aynı sorunu yaşıyorum. Haritada kayma oluyor, Ne odayı tanıyıp temizliyor ne de şarj ünitesini bulup yerine gidebiliyor.

Ekli dosyalar

• 4D57B33F-8792-4479-A63E-221BE2CD401D.jpeg
    4D57B33F-8792-4479-A63E-221BE2CD401D.jpeg
    217,7 KB · Görüntüleme: 18
Oyla:

Havva at

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Havva
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Mi robot essential markada haritalama yokmu ve ya nasil oldugunu var mı

Oyla:

sahin32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustan
Cihazım
xiaomi mi vacuu
Konular
0
merhaba benim süpürgem oda da aynı yeri 3, 4 defa temizliyor, yani şarja geç gidiyor böyle bir durumla karşılaşan oldu mu, herkese sağlıklı ve temiz günler.

Oyla:

Muhanebu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhanebu
Cihazım
Mop pro
Konular
0
Hocam çözüm bulabildinizmi bende de aynı sıkıntı var 3-4 oda seçiyorum bir tanesini temizleyip şarja dönüyor

Oyla:
Üst Alt