Yardım Xiaomi Resmi Note 4x Ekran Kararma Problemi

alipolattt01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
2
Xiaomi Resmi Note 4x telefonumu bu problemden dolayı 4 defa servise gönderdim. Sonuç alamadım ekran değişti yazılım güncellendi değişim talebinde bulundum yine sonuç alamadım. Elektronik mühendisiyim tahminimce göre yazılımsal ilk rom da hiç problem yaşamadık miui 9 dan sonra bu problem başladı. Çözümü nedir? Değişimi defalarca istedim hatta temsilciyle tartıştım ama sonuç alamadım. Umarım yardımcı olursunuz.

Delta Servis 4

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Xiaomi Resmi Note 4x telefonumu bu problemden dolayı 4 defa servise gönderdim. Sonuç alamadım ekran değişti yazılım güncellendi değişim talebinde bulundum yine sonuç alamadım. Elektronik mühendisiyim tahminimce göre yazılımsal ilk rom da hiç problem yaşamadık miui 9 dan sonra bu problem başladı. Çözümü nedir? Değişimi defalarca istedim hatta temsilciyle tartıştım ama sonuç alamadım. Umarım yardımcı olursunuz.
Merhaba Ali Bey ,

Kontrollerini sağlayabilmemiz adına servis kaydınıza ulaşabileceğimiz bilgileri özel mesaj yoluyla iletebilir misiniz ? Servis geçmişini inceleyerek, daha net bilgi verme ve hatalı bir süreç varsa düzeltme adına çözüm üretebileceğimizi belirtmek isteriz.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

Üst Alt