Haber Xiaomi Redmibook Geliyor!

Xiaomi, Çin'deki Redmi 8 ve Redmi 8A bütçeli akıllı telefonlarını sundu. Üretici yeni cihazları açıkladı: 5G destekli Redmi K30 ve Redmi markasının yeni bir dizüstü bilgisayarı.

Dizüstü bilgisayarın resmi adı açıklanmadı.

Onaylanan bilgilere göre, dizüstü bilgisayar AMD Ryzen işlemci tarafından desteklenecek.

AMD oldukça düşük bir maliyetle yüksek performanslı işlemciler sunacak. Ayrıca, yeni RedmiBook'un AMD'nin Radeon Vega 8 grafiklerini kullanması bekleniyor.

RedmiBook'un önceki dizilimleri Intel CPU'lar tarafından desteklendi. Intel işlemcilerin AMD lehine kullanılmasının reddedilmesi, Redmi dizüstü bilgisayarların maliyetini önemli ölçüde azaltmak için bir fırsattır. Üreticinin tamamen yeni bir bütçe dizüstü bilgisayarı piyasaya sürmeyi planladığı ve AMD Ryzen CPU'yu seçmesi kesinlikle doğru seçim.

Şu anda şartnamelerle ilgili resmi bilgi açıklanmadı, ancak birkaç gün içinde açıklanması bekleniyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
Sizin gibi haber paylaşan arkadaşları haber ekibine alıp blog içinde paylaşım yapmalarını sağlayabiliriz aslında eğer bu şekilde haber paylaşımana devam ederseniz.

Dream051

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Sizin gibi haber paylaşan arkadaşları haber ekibine alıp blog içinde paylaşım yapmalarını sağlayabiliriz aslında eğer bu şekilde haber paylaşımana devam ederseniz.
hocam nasıl uygun görürseniz,haber buldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Mart kedisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi6
Konular
18
Aceba fiyatı ne olur ve tr fiyatı nedir merak ettim. Ek olarak laptoplari telefon gibi yurt dışı kaçak garantisiz şekilde alabilir miyiz ?

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt