Rom Xiaomi Redmi S2/Y2 OxygenOs TWRP+Rom+Gapps+Magisk

gurkan4525

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gürkan Sevim
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
41
Öncelikle rom linki ;
Twrp linki;
Root linki;
Gcam;

Hatalar;
Pin ve ekranın kapanıp açılması , ekranın kapanıp açılmasına çözümünü buldum en sonda belirteceğim
Romun kurulumu;
İlk önce romu kuruyoruz twrp üzerinden romu kurmasını bilmeyen için
Rom kurulum;
Yüklememizi yaptıktan sonra ise bir kez telefonu açıyoruz. Kurulum bittikten sonra yine telefonu kapatıyoruz ve twrp den root u flashlıyoruz flashladiktan sonra şu dosyayı da flashlıyoruz.

Goodfi:@uptade);

Bunu flashladiktan sonra telefonumuzun ekran kapanma sorunu için sırasıyla şunu yapıyoruz ;
1-ana ekrana basılı tut
2-duvar kağıtları
3-stil ve duvar kağıtlarına basıyoruz
4-ve ordan herhangibir foto seçiyoruz ana ve kilit ekranına uygula yapıyoruz ve ekranımızın kapanma açılma sorununu kesmiş oluyoruz.
Bundan sonra da Google cameranizi kurun ve keyfinize bakın .
Emek için bir beğeniyi boş gormezseniz sevinirim.

merra94

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
htc one m8
Konular
0
Selamünaleyküm kardeşim. Htc telimde uzunca zamandır mi 8 rom kullanıyorum.Root yaparken adımları eksiksiz yaptım.Ancak twrp 2. versiyon şimdi 3 e yükseltmek istiyorum ama maalesef twrp yi açıp install deyip img uzantılı dosyayı aradığımda bulamıyorum.dosya gözükmüyor.yardımcı olursan çok makbule geçer.şimdiden teşekkür ederim.

gurkan4525

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gürkan Sevim
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
41
Selamünaleyküm kardeşim. Htc telimde uzunca zamandır mi 8 rom kullanıyorum.Root yaparken adımları eksiksiz yaptım.Ancak twrp 2. versiyon şimdi 3 e yükseltmek istiyorum ama maalesef twrp yi açıp install deyip img uzantılı dosyayı aradığımda bulamıyorum.dosya gözükmüyor.yardımcı olursan çok makbule geçer.şimdiden teşekkür ederim.
İnstall a basıp install image e bas oraya bastıktan sonra çıkar kardeşim .

Üst Alt