Xiaomi Redmi S2 Kamera Sorunu

zepyhrus

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi S2
Konular
1
Öncelikle herkese iyi forumlar. 2 gün önce uzun araştırmalar sonucunda bu telefonu satın aldım. Özellikleri, görünümü vs. her şeyi ile tam bir canavar ancak anlayamadığım bir sebepten ötürü kamerasından çok kötü performanslar elde ediyorum. Bu 2 günlük süre zarfında sorunu çözmek için girmediğim yabancı forum, site kalmadı. Son olarak sizlerinde görüşlerinizi, fikirlerinizi almak istedim. Buradan da bir sonuç çıkmaz ise garantiye vereceğim, şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Playbook

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi
Konular
9
Kardeşim ne gibi bir problem yaşıyorsun ? Bende S2 kullanıyorum. Gerçi kamerayla çok ilgili değilim ama ben gayet iyi çektiğini düşünüyorum. Akşamları sadece ışıksız ortamda biraz kumlanma olabiliyor.

muluka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
S2
Konular
7
Ben arka kameradan çok memnunum ama ön kamera da idare eder, sonuçta cep telefonu, Instagram'a atıcak kadar çeksin yeter diye düşündüğüm için çok problem etmedim bu durumu. Ama ara sıra kamera bağlantı hatası veriyor, başla uygulamalarda sorunsuz açılıyor, sadece kendi kamera uygulamasında oluyor bu hata ve telefonu açıp kapayınca düzeliyor. Bu biraz can sıkıcı oluyor. Bu konuda da geri bildirim uygulamasıyla yazdım, ne olur bilmiyorum. Sizlerde de oluyor mu?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

zepyhrus

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi S2
Konular
1
Kardeşim ne gibi bir problem yaşıyorsun ? Bende S2 kullanıyorum. Gerçi kamerayla çok ilgili değilim ama ben gayet iyi çektiğini düşünüyorum. Akşamları sadece ışıksız ortamda biraz kumlanma olabiliyor.
Kumlanma bende ışıklı,ışıksız her ortamda oluşuyor. Bunlarda telefon ile az önce çektiğim fotoğraflar;

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben arka kameradan çok memnunum ama ön kamera da idare eder, sonuçta cep telefonu, Instagram'a atıcak kadar çeksin yeter diye düşündüğüm için çok problem etmedim bu durumu. Ama ara sıra kamera bağlantı hatası veriyor, başla uygulamalarda sorunsuz açılıyor, sadece kendi kamera uygulamasında oluyor bu hata ve telefonu açıp kapayınca düzeliyor. Bu biraz can sıkıcı oluyor. Bu konuda da geri bildirim uygulamasıyla yazdım, ne olur bilmiyorum. Sizlerde de oluyor mu?

Bu hata ile hiç karşılaşmadım.

Cngzx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cengiz
Cihazım
Redmi s2
Konular
0

Ben de redmi s2 kullanıyorum aynısı oluyor açıp kapatiyorum geri eski haline dönüyor.

muluka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
S2
Konular
7
Ben de redmi s2 kullanıyorum aynısı oluyor açıp kapatiyorum geri eski haline dönüyor.

Hocam MIUI Forum'da bununla ilgili çok geribildirim var. Bir güncelleme gelir bununla ilgili. Bekleyeceğiz artık.

Mustafa Korkut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi S2
Konular
29
kamera orjinal ayarlarıyla kullanın bence 16:9 / 18:9 oranda çekimde sıkıntı yok
hatta arkadaşlar portre mod ile çektiklerimi ipone X zannediyorlar.

emres2

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
0
Gcam bilgisayara bağlanmadan yüklenebilirmi ?

Mustafa tambas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
S 2 deki 2 kamera nasıl çakıyor. Tüm modları denedim hep aynı kamera calısıyor.

Üst Alt