Çözüldü xiaomi redmi note8 pro garanti.

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
teşekkürler yorumunuz için... aldığım yere gittim bu gün telefon genpa garantiliymiş... ayrıca garanti için fatura yeterlidir dedi oradaki çalışan... garanti belgeleri falan genelde çöpe gidiyor dedi arkadaş... garanti belgesi kağıdının olmasının bir önemi yok dedi... fatura yeterlidir dedi... sorgulayıncada genpa garantisi varmış... teşekkürler herkese sorunum çözüldü...
İMEİ numarasını mail yolu Genpa ya sorgulatın garantisi bilgisipaylaşıyor.Sitesindek sorgulama orada yazan not da dediği gibi genpa satışı sorgulama garanti için mail atın.

hu5154

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
2
İMEİ numarasını mail yolu Genpa ya sorgulatın garantisi bilgisipaylaşıyor.Sitesindek sorgulama orada yazan not da dediği gibi genpa satışı sorgulama garanti için mail atın.
ordaki çalışan kendisi gösterdi sorgulattı aradı... zaten garantisi olmayan ürüne ben fatura kesip satamam dedi... kendim mail atmadım...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İyi güzel bakalım size daha önce söylediğim gibi
evet haklısınız...

Akif6260

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9t
Meslek
Askeri personel
Konular
16
Bende yeni mi 9t 64gb aldım.2650 tl ye.pahali almış gibisiniz telefonu.benim telefonda xioami garantili olarak almıştım.ama Garanti kağıdında genpa yazıyor.genpa sitesinden garanti teyidi olmuyor.gecen mail attım genpa ya imei numarasi ile.garantiyi teyit ettiler.sikinti yok yani

hu5154

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
2
Bende yeni mi 9t 64gb aldım.2650 tl ye.pahali almış gibisiniz telefonu.benim telefonda xioami garantili olarak almıştım.ama Garanti kağıdında genpa yazıyor.genpa sitesinden garanti teyidi olmuyor.gecen mail attım genpa ya imei numarasi ile.garantiyi teyit ettiler.sikinti yok yani
biraz pahalı evet ama çokta önemsemedim o kadar...
bu civarlardaydı hep... 2400-2600 tl arası...telefon bayilerinde... internet sitelerinde tabikide daha ucuz olanları var... benim baktığım bir çok bayide fiyatlar böyleydi... çokta önemsemedim 200-300 tl' yi... internetten alıp kargo beklemek falan hiç sevmediğim şey... cebimde param varsa gider alırım kullanırım... garanti mevzusuna takılmıştım ondada sorun çıkmadı artık sıkıntı yok...

hu5154

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
2
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. ............... IMEI numaralı ürününüzün teknik servis hizmeti verilen modeller arasında olduğunu belirtmek isteriz. Bilgi almak için 0212 359 0 359 numaralı Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz. Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. genpadan gelen mail cavebı buydu... garantiliymiş....

Guard48

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Bende pazar gunu pro aldim fakat garanti belgesi cikmadi icinden kvk genpa delta hepsine sorgulattim cikmiyor sizce ne yapmaliyim

Üst Alt