Rom Xiaomi redmi note3 mtk NNPhong 3.1.1 (Stabil 7.2.5 + 6.4.7 Dev) Stabilite [FlashTool / Rec]

Hellgate

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Latif
Cihazım
mimax
Meslek
öğrenci
Konular
2
Şuan da epic rom var batarya süresi çok iyi 7 saat gidiyor ancak biraz sorunlu şuan ki rom da be kadar gider

mmattafixx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
Merhaba arkadaşlar miu 8 le beraber başlayan sorunlardan sıkıldığım çin farklı rom arayışlarına girdim ve geçmişte Vietnam forumunda popüler olan bu romu paylaşmak istedim rom iki farklı sürümü mevcut ve miu 7sürümü olarak geliştirilmiş developer ve stable olarak şu an romun geliştirici sürümü olan 6.4.7varyantını kullanıyorum akıcı bir rom ayarlar kısmında ceviri hatası var tek bir uygulamanın onun dışında tamamen türkçe diyebilirim..

• NNPhongStable3.1.1 arka plan çin stok MIUI 7.2 (7.2.5)
  • NNPhongDev3.1 arka plan çin stok MIUI 7.3 (6.4.7)
  • Gümrükleme Net pek >> KARARLI
  • Mod bireysel tema seçenekleri
  • Mod durum çubuğunda sırasında
  • Yazı tipi ayar sistemi eklemek
  • Tema bilgilerini bütün
  • , Sistem CPU, pili optimize ...
  • Busybox, Deodexed
  • Kök Mevcut SuperSu
  • Kameranın kalitesini artırmak
  • MiRemote ekleme
  • Gps Vietnam standartları
  • 2000 Mod Giriş Ekranı Simgesi Ekleme
  • % 100 Vietnamca standartları ve uluslararası dilleri ekleyin
  • Uygulama tüm gemi ve tekne hizmeti silme
  • Düzenleme Uluslararası Fontları
  • Google hizmetlerini ekleyin
  • Ch 2G-3G indirme Play'de ekle
  • Çeşitli Mod ..
  • Romla birlikte çeşitli uygulama paylaşılmış ama ben vermiyorum tam anlamadığım için...
  • (stable 7.2.5)FlashTool bağlantısı
  • (stable7.2.5 twrp baglantisi.
  • (developer 6.4.7 FlashTool bağlantısı)
  • (developer 6.4.7 twrp baglantisi)
  • FlashTool ile kurulum yapacak arkadaslar preolleder tikini işaretlemeyin lütfen..
  • İyi forumlar..

escobar hocam ben bu romu kurdum herşey iyi güzel fakat ikinci sim çalışmıyor sanırım. ben bi türlü aktif edemedim. kurupta deneyen var mı ikinci sim i acaba? hakketen çalışmıyor mu yoksa bende mi sıkıntı var?

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
escobar hocam ben bu romu kurdum herşey iyi güzel fakat ikinci sim çalışmıyor sanırım. ben bi türlü aktif edemedim. kurupta deneyen var mı ikinci sim i acaba? hakketen çalışmıyor mu yoksa bende mi sıkıntı var?
Vietnam forumunda ikinci sim ile bug belirten olmamış bende ikinci bir sim kullanmadığım için fikrim yok açıkça fakat farklı bir sim ile denedizmi belki ikinci sim okumuyordur..

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mmattafixx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
Vietnam forumunda ikinci sim ile bug belirten olmamış bende ikinci bir sim kullanmadığım için fikrim yok açıkça fakat farklı bir sim ile denedizmi belki ikinci sim okumuyordur..

farklı bir sim ile deneyip tekrar sonucu belirticem hocam size...

mmattafixx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
redmi note 3
Konular
0

yok hocam farklı bir sim ile de denedim sonuç olumsuz. anlaşılan ben kullanamayacağım bu rom u. benim iki hattımın da açık olması gerekiyor malesef işim gereği.

bana önerebileceğiniz farklı bir rom var mı? sp flash tool ile yükleyebileceğim bir rom. sadece flash tool kullanmayı biliyorum ve bootloader açık değil zaten.

şu rezil çin romuna tekrar dönmeyi de hiç istemiyorum açıkçası. çok sıkıntı çektim miui 8 den sonra dünya kadar hata veriyor problem çıkarıyor.

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
yok hocam farklı bir sim ile de denedim sonuç olumsuz. anlaşılan ben kullanamayacağım bu rom u. benim iki hattımın da açık olması gerekiyor malesef işim gereği.

bana önerebileceğiniz farklı bir rom var mı? sp flash tool ile yükleyebileceğim bir rom. sadece flash tool kullanmayı biliyorum ve bootloader açık değil zaten.

şu rezil çin romuna tekrar dönmeyi de hiç istemiyorum açıkçası. çok sıkıntı çektim miui 8 den sonra dünya kadar hata veriyor problem çıkarıyor.
Anladım arkadaşım bunu Vietnam forumunda dile getireceğim..
Winter rom var flashtol ile yukleyebileceginiz Stable 7.3.1 version onu kurabilirsiniz tavsiye ederim.. Forumda anlatımı ve linki var
İyi forumlar dilerim..

mmattafixx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
Winter rom var flashtol ile yukleyebileceginiz Stable 7.3.1 version onu kurabilirsiniz tavsiye ederim.. Forumda anlatımı ve linki var
İyi forumlar dilerim..

winter romu da epic rom proyu da indiriyorum hocam bakalım hangisinden verim alabilirsem artık.

çok teşekkür ediyorum yardımcı olduğunuz için

mmattafixx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
İyi forumlar dilerim..

düzeltme yapayım; rom da çift hat okumama sıkıntısı yok. ben olayı yanlış anladığım için öyle zannetmişim. aslında yeni romu yükleyince imei kayıtları silinmiş (nasıl olduysa onu da anlamadım) hattın bir tanesi o yüzden tanınmıyormuş.

Üst Alt