Yardım Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max - Sıfırlama ve Güncelleme

kemalettinjeysin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kemal
Cihazım
note 9 pro max
Konular
1
Merhaba arkadaşlar. Elimde önceden imei işlemi yapılmış 9 pro max var. Bu telefona sistem güncellemesi yapıp sıfırlamak istiyorum. Tanıdık birine telefonu teslim edeceğim onun için yeni alınmış gibi kurulum ekranıyla gelsin veya tamamen önceki kullanımdan kalan dosyalar silinsin istiyorum. Güncelleme veya sıfırlama yaparsam imei gider mi? Bootloader kilidi açık durumda. Nasıl bir yol izlemeliyim foruma baktım ama tam olarak doğrusu nedir bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bu modelde güncelleme ve sıfırlamada imei gitmez. Ayarlardan sıfırlayabilirsiniz..

kemalettinjeysin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kemal
Cihazım
note 9 pro max
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu modelde güncelleme ve sıfırlamada imei gitmez. Ayarlardan sıfırlayabilirsiniz..
herhangi bir problemde geri dönüşü olur mu işlemlerin. aldığımız kişi güncelleme veya sıfırlama yapmayın imei gider telefon kapanır ve bir daha açılmaz diyordu.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
herhangi bir problemde geri dönüşü olur mu işlemlerin. aldığımız kişi güncelleme veya sıfırlama yapmayın imei gider telefon kapanır ve bir daha açılmaz diyordu.
Az söylemiş eve yıldırım düşer, Tavuklara hastalık gelir, ekinler sıcaktan yanar falan da demedi mi? az söylemiş valla :)
nefret ediyorum kendi rahatı için kimseyi düşünmeyen ve bilmediği konularda ahkam kesen insanlardan.. Bilmiyorsan yapma! yapıyorsan araştır ve öğren..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

neyse konuya dönelim. note 9 pro, note 9s, note 9 pro max modelleri imei işleminden sonra sorunsuz güncelleme ve sıfırlama yapar..

kemalettinjeysin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kemal
Cihazım
note 9 pro max
Konular
1
Az söylemiş eve yıldırım düşer, Tavuklara hastalık gelir, ekinler sıcaktan yanar falan da demedi mi? az söylemiş valla :)
nefret ediyorum kendi rahatı için kimseyi düşünmeyen ve bilmediği konularda ahkam kesen insanlardan.. Bilmiyorsan yapma! yapıyorsan araştır ve öğren..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

neyse konuya dönelim. note 9 pro, note 9s, note 9 pro max modelleri imei işleminden sonra sorunsuz güncelleme ve sıfırlama yapar..
Cümlelerinizin sonuna doğru bana mı laf ettiniz söyleyen kişiye mi pek anlayamasam da sağolun ilginiz için.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8

kemalettinjeysin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kemal
Cihazım
note 9 pro max
Konular
1
Hayır estağfurullah size laf etmedim bu eksik bilgileri size söyleyen tecrübesiz kişiye ettim.
Bu imei konusunda son zamanlarda direnç diye bir mevzu çıkmış bizimki öyle değil normal uygulamadan atmışlar imeiyi. Dün araştırırkende bir sitede direnç atılmış 9 pro maxte ayarlardan güncelleme ve sıfırlama yapabilirsiniz diyordu öyle bir durum var mı?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bu imei konusunda son zamanlarda direnç diye bir mevzu çıkmış bizimki öyle değil normal uygulamadan atmışlar imeiyi. Dün araştırırkende bir sitede direnç atılmış 9 pro maxte ayarlardan güncelleme ve sıfırlama yapabilirsiniz diyordu öyle bir durum var mı?
Doğru yapılır sizinki 2022 den önceki sim1 rsa korumalı cihazlardan. Çift sim için direnç yapılır sadece

kemalettinjeysin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kemal
Cihazım
note 9 pro max
Konular
1
Doğru yapılır sizinki 2022 den önceki sim1 rsa korumalı cihazlardan. Çift sim için direnç yapılır sadece
Yani özet olarak ayarlardan güncelleme de yapabilirim fabrika ayarlarına sıfırlama da. Kusura bakmayın emin olmak istiyorum herhangi bir problem de başım ağrımasın. Profilinizde de imei repair işlemi yaptığınızı gördüm herhangi bir sorunda sizle iletişime geçip yardımcı olabilir misiniz ve fiyatı nedir acaba. Zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Yani özet olarak ayarlardan güncelleme de yapabilirim fabrika ayarlarına sıfırlama da. Kusura bakmayın emin olmak istiyorum herhangi bir problem de başım ağrımasın. Profilinizde de imei repair işlemi yaptığınızı gördüm herhangi bir sorunda sizle iletişime geçip yardımcı olabilir misiniz ve fiyatı nedir acaba. Zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler.
Yapılır sorun yok

Üst Alt