Soru Xiaomi Redmi Note 9 Pro Gobal IMEI / Güncelleme Hakkında Bilgi İstiyorum

Emir1991

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
XRedmi Note9Pro
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar. Bir ay önce Xiaomi Redmi Note 9 Pro Global Versiyon aldım. 90 gün sonra kapanacak. Merak ettiğim bir kaç konuda yardımlarınıza ihtiyacım var. İlk konu malum IMEI konusu. Elimde iki adet cihaz var. SamsungNote4 ve SamsungGalaxyWonder. Bunlar kvklı iken elimde ekranları kırıldığından çöp olan telefonlar. Bu cihazlara ait IMEI yeni cihazıma atılır mı ? Yada atmalımıyım. Atabilirsem hangisini niye/neden atmalıyım. Atmamalıysam neden. Birde IMEI den sonra güncelleme konusunu merak ediyorum. Güncelleme yapılabiliyor mu yada ne gibi sorunlar çıkıyor cihazda ?

Yardımlarınızı bekliyor herkese sağlıklı ve iyi günler diliyorum.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
İşi bilen birisine IMEI repair yaptırın,her iki IMEI noyu kullanabilirsiniz...

Emir1991

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
XRedmi Note9Pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncelleme konusunda yardımcı olabilir misiniz peki ? Bir sorun oluyormu sonradan ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Güncelleme konusunda yardımcı olabilir misiniz peki ? Bir sorun oluyormu sonradan ?

Son sürümdesiniz, linkte yer alan konuyu takip edebilirsiniz...

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar. Bir ay önce Xiaomi Redmi Note 9 Pro Global Versiyon aldım. 90 gün sonra kapanacak. Merak ettiğim bir kaç konuda yardımlarınıza ihtiyacım var. İlk konu malum IMEI konusu. Elimde iki adet cihaz var. SamsungNote4 ve SamsungGalaxyWonder. Bunlar kvklı iken elimde ekranları kırıldığından çöp olan telefonlar. Bu cihazlara ait IMEI yeni cihazıma atılır mı ? Yada atmalımıyım. Atabilirsem hangisini niye/neden atmalıyım. Atmamalıysam neden. Birde IMEI den sonra güncelleme konusunu merak ediyorum. Güncelleme yapılabiliyor mu yada ne gibi sorunlar çıkıyor cihazda ?

Yardımlarınızı bekliyor herkese sağlıklı ve iyi günler diliyorum.
IMEI konusuna gelirsek IMEI atman şart çünkü
Mevcut imei numaran dediğin gibi 90 gün sonra kapanır ve hattını kullanamazsın kullanamaya devam etmek için tr cihazın imei numarasını Atman gerekiyor

Mühendüstri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Meslek
Endüstri Mühendisi
Konular
4
Forumda, IMEI ile ilgili konular yasal olmadığından, konuya el atarlar ama şöyle özet geçeyim:
Bahsettiğiniz telefonların numaraları olur.
Fakat bilen biri bu işlemi yapsın aksi takdirde şebekeyle ilgili problemler yaşayabilirsiniz, yazılım güncellemesi vs sıkıntı olmuyor fakat telefonun içinden Fabrika Ayarlarına Dön işlemini yapmayınız. Bu hata, yaptığınız repair işlemini bozabilir.

Üst Alt