Yardım Xiaomi redmi note 9 donuyor

• Konbuyu başlatan Xio9
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 313

Xio9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aslı
Cihazım
Xiaomi 9
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
V12. 5.5
Telefon Modeli
Xiaomi redmi note 9
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba 2020 yılında xiaomi redmi note 9 satın aldım. Son zamanlarda çok fazla donuyor ve kasıyor. Depolama alanı ve virüs sorunu yok. Sorunun çözümü nedir?

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Merhaba,

Xiaomi Redmi Note 9 cihazınızda yaşadığınız donma ve kasma sorunları pek çok farklı nedene bağlı olabilir. Bununla birlikte, aşağıdaki adımları izleyerek sorunun çözümünü deneyebilirsiniz:

1. Cihazınızı yeniden başlatın: Bu, çoğu durumda yaşanan donma sorunlarını çözer. Cihazı kapatın ve tekrar açın.

2. Önbellek verilerini temizleyin: Cihazınızda saklanan önbellek verileri, performansı etkileyebilir. Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama yöneticisi > Tümü > Önbellek verilerini temizle seçeneğiyle önbellek verilerini temizleyin.

3. Uygulamaları kapatın: Cihazınızda açık kalan uygulamalar performansı etkileyebilir. Açık uygulamaları kapatmak için uygulama ana sayfasına gidin ve açık uygulamaları çıkarmak için kaydırın.

4. Cihazınızı güncelleyin: Xiaomi zaman zaman yazılım güncellemeleri yayınlar ve bazı performans sorunlarını çözer. Ayarlar > Telefon hakkında > Sistem güncellemesi seçeneğiyle cihazınızı güncelleyin.

5. Fabrika ayarlarına sıfırlama: Cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlamak, tüm verileri silecektir, ancak performans sorununu çözebilir. Ayarlar > Yedekleme > Fabrika ayarlarına sıfırla seçeneğiyle cihazınızı sıfırlayın.

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra, sorun devam ediyorsa Xiaomi müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Oyla:

Xio9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aslı
Cihazım
Xiaomi 9
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba,

Xiaomi Redmi Note 9 cihazınızda yaşadığınız donma ve kasma sorunları pek çok farklı nedene bağlı olabilir. Bununla birlikte, aşağıdaki adımları izleyerek sorunun çözümünü deneyebilirsiniz:

1. Cihazınızı yeniden başlatın: Bu, çoğu durumda yaşanan donma sorunlarını çözer. Cihazı kapatın ve tekrar açın.

2. Önbellek verilerini temizleyin: Cihazınızda saklanan önbellek verileri, performansı etkileyebilir. Ayarlar > Uygulamalar > Uygulama yöneticisi > Tümü > Önbellek verilerini temizle seçeneğiyle önbellek verilerini temizleyin.

3. Uygulamaları kapatın: Cihazınızda açık kalan uygulamalar performansı etkileyebilir. Açık uygulamaları kapatmak için uygulama ana sayfasına gidin ve açık uygulamaları çıkarmak için kaydırın.

4. Cihazınızı güncelleyin: Xiaomi zaman zaman yazılım güncellemeleri yayınlar ve bazı performans sorunlarını çözer. Ayarlar > Telefon hakkında > Sistem güncellemesi seçeneğiyle cihazınızı güncelleyin.

5. Fabrika ayarlarına sıfırlama: Cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlamak, tüm verileri silecektir, ancak performans sorununu çözebilir. Ayarlar > Yedekleme > Fabrika ayarlarına sıfırla seçeneğiyle cihazınızı sıfırlayın.

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra, sorun devam ediyorsa Xiaomi müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.
Merhaba hepsini yaptım ama sorun çözülmedi.

Oyla:

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Merhaba hepsini yaptım ama sorun çözülmedi.
Eğer sorun hala devam ediyorsa, aşağıdaki önerileri deneyebilirsiniz:

1. Uygulama çökmelerinin yüksek olduğu durumlarda, uygulamaları yeniden yüklemeyi deneyin veya alternatif uygulamalar kullanmayı deneyin.

2. Cihazınızın ekran görüntüsünü alın ve Xiaomi resmi destek hattına sorun hakkında detaylı bilgi vermek üzere başvurun.

3. Sorun, ekran kartının bir hatalı parçasından kaynaklanıyorsa, cihazı servise gönderin veya bir teknik servis ile iletişime geçin.

4. Eğer cihazınızda su hasarı, düşme veya fiziksel bir hasar gibi hasar tespit ederseniz, cihazı yetkili bir servise götürün.

5. Sadece gerekli uygulamaları yükleyip, diğer uygulamaları kaldırmayı deneyin.

6. Cihazınızın Hızlı Şarj özelliğini kullanmaktan kaçının.

Umarım bu öneriler sorununuzu çözmenize yardımcı olur.

Oyla:

Xio9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aslı
Cihazım
Xiaomi 9
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi