Çözüldü Xiaomi redmi note 8

cann1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Samsung
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
.
Telefon Modeli
Samsung
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Xiaomi redmi note 8 alacagim hepsiburada'dan cihazda tavsiye ettiginiz sarj degeri varmi %5 veya 10 gibi sarja takilmasi gibi ve % kaca kadar doldurmaliyim( bircok forum ve makale okudum bu konuyla ilgili bircogu farkli deger veriyor) cevaplarsaniz sevinirim hocam

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Batarja sağlığı için %20 nin altına düşürmeden, %80 nin üzerine çıkarmadan şarj edilmesi, öneriliyor. Orjinal şarj aleti kullanılması ve şarj sırasında mümkün olduğunca cihazı aktif olarak kullanmamakta faydalı. Ayrıca aşagıdaki rehber yardımcı olacaktır.
Batarja sağlığı için %20 nin altına düşürmeden, %80 nin üzerine çıkarmadan şarj edilmesi, öneriliyor. Orjinal şarj aleti kullanılması ve şarj sırasında mümkün olduğunca cihazı aktif olarak kullanmamakta faydalı. Ayrıca aşagıdaki rehber yardımcı olacaktır.
İpucu - En Doğru Şekilde Batarya Kullanım Rehberi [Doğru Bilinen Yanlışlar]

Oyla:

cann1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Samsung
Konular
7
[/QUOT
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler hocam

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Rica ederim Hocam. Ayrıca Accu Battery uygulamasını öneririm. Hem bu tür sorulara yanıt ve pil sağlığı için ipuçları bulabilirsiniz hem de şarj aralığını ayarlayarak size hatırlatma bildirimleri verir.

Oyla:
Üst Alt