Yardım Xiaomi Redmi Note 8 T500BT takınca internetim yavaşlıyor

batuhandivrik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi note 8
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.3
Telefon Modeli
Redmi note 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar ben birkaç defa Bluetooth sorunum ile ilgili konu açmıştım ve bunun sebebinin modemimin 5 GHz desteklemediği için olduğu söylendi. Bende 5GHz modem aldım ama sorunum hala devam etti. Sorunum da JBL T500BT kulaklığım var telefona bağlayınca internetle beraber aynı anda internet hızım yavaşlıyor çok fazla ve ben de acaba telefondan mı kaynaklanıyor? Diye düşündüm ve arkadaşım Samsung A50 telefonu ile denedim ve onda internet hızı 47 çıktı. Bu nasıl bir iş anlayamadım ben ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Hocam bunu yapmam için root yapmam gerekiyor o da hem sorunlu bir şey hem de garanti devre dışı kalıyor.
Forumun çoğu rootlu cihazlar kullandığı için aklıma bu geldi bunu yazdım. Şuan için aklımda başka çözüm yok maalesef

Oyla:

batuhandivrik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi note 8
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka yardımcı olacak biri yok mu acaba

Oyla:

Dcangar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Doğan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Telefonum REDMİ NOTE 8 PRO
Kulaklık JBL T500 BT
Aynı sorun bende de mevcut. Örneğin Wifi üzerinden Twitch yayını izlerken 720p kalitede çok rahatlıkla izleyebiliyorken bluetooth kulaklığa bağlandığım anda yayın donmaya başlıyor. 360p kalitede bile donma devam ediyor. Aynı şekilde iphone 6 da denedim fakat kulaklık bağlandıktan sonra internette bir yavaşlama olmadı. Redmi note 8 pro da gerçekten çok can sıkıcı bir problem.

Oyla:

Eminhv 99

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emin
Cihazım
Xiomi not 8
Konular
0
Merhabalar ben birkaç defa Bluetooth sorunum ile ilgili konu açmıştım ve bunun sebebinin modemimin 5 GHz desteklemediği için olduğu söylendi. Bende 5GHz modem aldım ama sorunum hala devam etti. Sorunum da JBL T500BT kulaklığım var telefona bağlayınca internetle beraber aynı anda internet hızım yavaşlıyor çok fazla ve ben de acaba telefondan mı kaynaklanıyor? Diye düşündüm ve arkadaşım Samsung A50 telefonu ile denedim ve onda internet hızı 47 çıktı. Bu nasıl bir iş anlayamadım ben ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?
Kardeşim bendede i12 tvs kulaklığım bağlıyorum internet açıkken (vifi) kulaklık takıla takıla gidiyor şarkı falan açınca vayfayı kapatdığımda öyle sorun yaşamıyorum mobil veridede öyle sorun yok sən sorununu çöze bildinmi acaba ? Bu arada mobil veriyi paylaşınca nerdeyse hiç ses gelmiyor kulaklıkda çox fazla takılmaya başlıyor :( cihazım not 8 xiomi

Oyla:

Trollust

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Trollust
Cihazım
Mi4
Konular
1
Bluetooth ve wifi modülü tek çip olduğundan kaynaklı buna bir çözüm olacağını sanmıyorum.

Oyla:
Üst Alt