Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Sistem Güncellemesi

AlpKaya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet İhsan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Ben sistem güncellemesini indirdikten sonra yeniden başlattım. Güncelleme kurulurken birden ekranda güncellemeyle ilgili hata geldi ve kendiliğinden beni Recovery ekranına attı Reboot' u seçtikten sonra yeniden başlattım Redmi yazısı çıktı ve ekran kapandı ve tekrardan aynı şey oldu format attım yine olmadı ve şu anda öylece ekran açılıp kapanıp duruyor telefon açılmıyor yardım eder misiniz ?

Son düzenleme:

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Cihazda imei repair işlemi var mı?
Orijinal recovery ekranına atıyor ve imei repair yok ise wipe data yapmanız gerekiyor.

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
Bootlop'a düşmüş görünüyor cihaz yukarıda Buse S. Yıldız hocamın dediğini yapın bakalım olur diye düşünüyorum imei repair uygulanmadığını düşünüyorum uygulansa mutlaka Twrp nin kurulması gerekiyor. Fakat bi ihtimal şunu da yapıyorlar bl kilidini açıp twrp ve magisk yükleyip işlemi uyguladıktan sonra geri global rom'a dönüp üstüne bl yi kilitleyen satıcılar var bu durumda cihazda orjinal recovery kalıyor üstüne bl kilitleniyor telefoncunun işgüzarlığından kullanıcı maduriyet yaşıyor var böyleleri ne yazık ki :)

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
ses kısma ve güç tuşuna basılı tutarak fastboot moduna girin ve konudaki yönergeleri uygulayın sorun çözülecektir.

AlpKaya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet İhsan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
ses kısma ve güç tuşuna basılı tutarak fastboot moduna girin ve konudaki yönergeleri uygulayın sorun çözülecektir.

Çok teşekkürler hocam. Şimdi uygulayacağım.

Üst Alt