Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Sürekli açılıp kapanıyor

cemyag

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telefonuma bildirim geldiğinde sanırım bildirim sesinden dolayı sürekli kendiliğinden reset atıyordu ve bende bildirimleri ve bildirim sesini kapattım. Şimdi ise telefon tekrar açıldığında ekran kilidini kaldırdığım an reset atıyor. Telefonumda manevi değeri yüksek fotoğraflar mevcut, aynı zamanda bazı önemli belgeler vs. var. Telefonumdaki verileri nasıl kurtarabilirim arkadaşlar?

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
Telefonuma bildirim geldiğinde sanırım bildirim sesinden dolayı sürekli kendiliğinden reset atıyordu ve bende bildirimleri ve bildirim sesini kapattım. Şimdi ise telefon tekrar açıldığında ekran kilidini kaldırdığım an reset atıyor. Telefonumda manevi değeri yüksek fotoğraflar mevcut, aynı zamanda bazı önemli belgeler vs. var. Telefonumdaki verileri nasıl kurtarabilirim arkadaşlar?
Kilit açıksa twrp kurup twrp aracılığıyla bilgisayara bağlayıp kurtarma olasılığınız var diye biliyorum.

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Fastboot modu açılıyorsa, twrp kurun. Twrp menüsüne geçinde, cihaz depolama alanı olarak göründüğü için resimleri alabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt