Yardım Xiaomi redmi note 8 fastboot a giremiyorum

turannn1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed
Cihazım
a2 lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
stock
Telefon Modeli
xiaomi redmi note 8
Bootloader Kilidi
Açık
İyi akşamlar arkadaşlar xiaomi redmi note 8 cihazına root attım stock romdaydı boot loop oldu ve telefon açılmadı. Mi flash tool ile orjinal yazılımını yüklemeye başladım yüklerken yeniden başlattı ve sıyah ekran ledleri yanıp kapandı bunu sürekli tekrarladı ve hiçbir şey olmadı şuanda telefonda fastboot a girmeye çalıştığımda fastboot yazısı gelip kapanıyor normal açmaya çalıştığımda da aynı şekilde ekran aydınlatması açılıp telefon hemen kapanıyor çözüm bilen var mı ?

mavno

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
note 10 pro
Meslek
mi software
Konular
7
ses kısma ve power tuşuna basılı tut cihaz kapanacak o esnada usb tak 10 sn sonra minimal adb ye ''adb reboot bootloader'' yaz fastboot moduna girer
ama sürüm 12.03 üstü ise bu yöntem başarısız olacaktır.

Oyla:

turannn1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed
Cihazım
a2 lite
Konular
1
bu konuya göz attım ama telefonun arka kapağını açarsam geri kapatamam gibi o yüzden bir telefoncuya götürmeye karar verdim yardımınız için teşekkürler.
ses kısma ve power tuşuna basılı tut cihaz kapanacak o esnada usb tak 10 sn sonra minimal adb ye ''adb reboot bootloader'' yaz fastboot moduna girer
ama sürüm 12.03 üstü ise bu yöntem başarısız olacaktır.
bunu da birkaç kere denedim ama consolda aygıt bulunamadı yazısı çıkıyor yine de teşekkürler.

Oyla:

mavno

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
note 10 pro
Meslek
mi software
Konular
7
Cihaz sürümü 12 güncelleme almış o zaman bu yöntem işe yaramaz elinizde tr tools veya chimera varsa yapabiliriniz

Oyla:

turannn1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed
Cihazım
a2 lite
Konular
1
Cihaz sürümü 12 güncelleme almış o zaman bu yöntem işe yaramaz elinizde tr tools veya chimera varsa yapabiliriniz
tr tool pro diye bir program buldum internetten fakat kurtarma yapmam için edl mod a girmesi lazım onun içinde yine arka kapağı sökmem lazım galiba o konuda kendime güvenemiyorum :D

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
tr tool pro diye bir program buldum internetten fakat kurtarma yapmam için edl mod a girmesi lazım onun içinde yine arka kapağı sökmem lazım galiba o konuda kendime güvenemiyorum :D
Arka kapak açılmadan bu cihaz zor kurtarılır. Kaçınılmaz son malesef..

Oyla:

turannn1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed
Cihazım
a2 lite
Konular
1
ayrıca bu tr tool un 50 dolarlık bir ücreti varmış ben tek bir cihazı kurtarmam lazım değmez yani
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arka kapak açılmadan bu cihaz zor kurtarılır. Kaçınılmaz son malesef..
farkettim hocam onu ama en azından telefonun kurtarılma şansı var önemli olan o :D

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt