Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Android 10 ve MIUI 12 Güncellemeleri

Umutoktay1903

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Merhaba dostlar. Biliyorsunuz ki miui 12 çıktı. Xiaomi nin bi çok telefonlarında güncelleme yapılabilecek ama note 8 de android 10 güncellemesinin gelmemesi sebebiyle askıya alındı. Yöneticiler detaylı bilgi verirlerse seviniriz. Bi çoğumuz güncellemeri hep merakla heyecanla beklemişizdir. Telefonu yeni aldım. Ancak bu güncellemelerle ilgili sorunların çıkması üzücü. Note 8 için android 10 güncellemesi ve miui 12 güncellemesi bu telefona gelecek mi gelirse hangi tarihler arasında gelicek admin arkadaşlar bilgi verirseniz memnun oluruz.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Oyla:

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Oyla:

Umutoktay1903

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Merhabalar hocam,
Dediğiniz gibi Android 10 da sıkıntılar olduğu için güncelleme ileri tarihe ertelendi.
Cihazınıza Android 10 ve MIUI 12 güncellemesi gelecektir fakat şuanlık tarihi belli değil.

Teşekkür ederiz.

Oyla:

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
Android 10 ve Miui 12 sorunlu gelecepine geç gelsin derim. Erken gelir sürüyle sorun olur sonra eski roma dönmek için çabalar olur. Bu yüzden sağlam olsun da geç erken fark etmez.

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kesin olmamakla beraber bu bilgi var elimizde haftaya Miui 12 ve Android 10 geleceği yönünde ancak kesin değil hocam 1 ay önce de Xiaomi eu bir sonraki güncelleme Android 10 demişti ama 1 ayı geçti hala gelmedi beklemedeyiz Yes~~
''Ve Redmi Note 8 için Beta güncellemesi, Android 10'a adaptasyon nedeniyle önümüzdeki hafta yayınlanacak.''

Oyla:

Umutoktay1903

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Android 10 ve Miui 12 sorunlu gelecepine geç gelsin derim. Erken gelir sürüyle sorun olur sonra eski roma dönmek için çabalar olur. Bu yüzden sağlam olsun da geç erken fark etmez.

Bilmiyorum hocam. Birçok telefonlarda bu güncellemeler varken hatta redmi note 8 den de eski telefonlara geliyorken redmi note 8 gibi sağlam bir telefona neden böyle sorunlar yaşanıyor şaşırtıcı

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bilmiyorum hocam. Birçok telefonlarda bu güncellemeler varken hatta redmi note 8 den de eski telefonlara geliyorken redmi note 8 gibi sağlam bir telefona neden böyle sorunlar yaşanıyor şaşırtıcı
Bu sıkıntının sebebini defalarca açıkladık hocam sürekli soruluyor Yes~~
Eski dediğiniz cihazların stabilizesi sağlanmış durumda ve problem yaratmıyor Redmi Note 8 yılını doldurmamış Snapdragon 665 işlemcisini kullanıyor ve optimizasyon problemi var.Global kararlı romda bile yığınla sorunu var.Bu işlemci dünya üzerinde 7-8 cihazda kullanılmakta.Kardeş cihazı(aynı işlemciyi kullanan)Mi A3 Android one platformunda olmasına rağmen (Android One gelen güncellemeleri ilk alan cihaz demek)Android 10 4 defa verilip geri çekilmiş ve yığınla sorunu çıkmış.Kısaca çözemiyorlar bu sorunu.Miui 12 de Android 10 gelmeden verilmek istenmediği için tarihi ertelendi.Lütfen sabırlı olunuz,beklentim hızlı gelmesi yerine geç gelip kararlı ve stabil gelmesidir Yes~~

Oyla:

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
RN8 yazılım ekibi pek başarılı değil o ortada zaten. RN7'de de böyle sorunlar olmuştu. Yeni çıkan düşük seviye telefonlarda oluyor hep.

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Kesin olmamakla beraber bu bilgi var elimizde haftaya Miui 12 ve Android 10 geleceği yönünde ancak kesin değil hocam 1 ay önce de Xiaomi eu bir sonraki güncelleme Android 10 demişti ama 1 ayı geçti hala gelmedi beklemedeyiz Yes~~
''Ve Redmi Note 8 için Beta güncellemesi, Android 10'a adaptasyon nedeniyle önümüzdeki hafta yayınlanacak.''

Oyla:
Üst Alt