Yardım Xiaomi Redmi note 7 imei atma-repair

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkant60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkant
Cihazım
mi note 3
Konular
9
Merhaba kıbrıstan xiaomi redmi note 7 aldım.Eski telefonum pasaport kayıtlı oldugundan kaydetme hakkım yok bu sebeple telefona imei atmak veya attırmak istiyorum bu konu hakkında bilgisi olan yardım edebilecek olan varmı acaba forumda araştırdım ama çok fazla anlamadım nasıl yapacagımı detaylı anlatabilecek olan varmı ve türkiye kayıtlı telefonum var kullanmadıgım eski tek sim kartlı acaba onun imei ona atsam sorun olurmu.Son olarak imei atınca telefona zararı olurmu güncelleme almama gibi bir durum olurmu.

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Merhaba kıbrıstan xiaomi redmi note 7 aldım.Eski telefonum pasaport kayıtlı oldugundan kaydetme hakkım yok bu sebeple telefona imei atmak veya attırmak istiyorum bu konu hakkında bilgisi olan yardım edebilecek olan varmı acaba forumda araştırdım ama çok fazla anlamadım nasıl yapacagımı detaylı anlatabilecek olan varmı ve türkiye kayıtlı telefonum var kullanmadıgım eski tek sim kartlı acaba onun imei ona atsam sorun olurmu.Son olarak imei atınca telefona zararı olurmu güncelleme almama gibi bir durum olurmu.
Forum kuralları gereği IMEI atma işlmleri yasak. Sadece şunu söylemek isterim bildiğim kadarıyla note 7lere ücretli araclar ile imei atılıyor bi telefoncuya vermenizi tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt