Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Xiaomi.Eu MIUI v10 V10.3.5.0 PEKMIXM Stabil

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Eu nun paylatığı global rom..kendileri özelleştirme yapıyor mu ? İcon sayısı mesela eu da 4*5 den tutunda 6*7 ye kadar gidiyor..xiaomi de 4*5 var sadece.
Yoksa çıkan stabil romu direk recovery roma dönüştürüp mü paylaşıyorlar ?
Romu kurucam ama xiaominin stabil çıkardığı romlarda twrp ,magisk yüklemezsek siliniyor..eu da da durum aynı mı acaba ?
Yani kısaca stabil romları kendilerince derleme yapıyolar mı ?

Aybin.Kilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aybin Kılıç
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Elektrik Teknisyen
Konular
10
Hocam romu kurdum. şifre ekranında takılı kaldım. Mi hesabına girip şifremi değiştirdim ama halen giremiyorum telefona. ne yapmamı önerirsiniz?

not : twrp ile eski yedeği full geri yüklüyorum. Eu romuna geçmek istiyorum. cevabınızı bekleyeceğim.
not 2 : twrp yedekte çuvalladı. Miflash ile yazılım atıp cihazı sıfırdan kurdum. :)

Son düzenleme:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Hocam romu kurdum. şifre ekranında takılı kaldım. Mi hesabına girip şifremi değiştirdim ama halen giremiyorum telefona. ne yapmamı önerirsiniz?

not : twrp ile eski yedeği full geri yüklüyorum. Eu romuna geçmek istiyorum. cevabınızı bekleyeceğim.
not 2 : twrp yedekte çuvalladı. Miflash ile yazılım atıp cihazı sıfırdan kurdum. :)
Mi Flash ile olayı çözdüğünüze sevindim, Rom yüklemelerinde veya cihazı sıfırlama dan önce Google hesabından ve Mi hesabından çıkış yapmanızı öneririm.

Aybin.Kilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aybin Kılıç
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Elektrik Teknisyen
Konular
10
Mi Flash ile olayı çözdüğünüze sevindim, Rom yüklemelerinde veya cihazı sıfırlama dan önce Google hesabından ve Mi hesabından çıkış yapmanızı öneririm.

bunu not ettim. bir dahakine çıkış yapacağım. (sim kart yanımda değil ,doğrulama kodunu id hesabı ile geçtim)
aslında ben cihazdan google uygulamalarını komple silmek istiyorum . (youtube, duo, gmail, drive, play müzik, play video gibi)

gömülü uygulamaları nası kaldırabilirliz hocam? (bl açık ve rootlu cihaz)

lee-shore

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cumhur
Cihazım
mi band 3
Konular
6
marketten system app safe remover uygulamasını yükleyebilirsin.

Üst Alt