Recovery Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Team Win Recovery Project [TWRP 3.3.1.0]•[OFFİCİAL]

TigerKHaN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Redmi Note 3
Meslek
Engineering Elektronic
Konular
3
Arkadaşlar tools dosyasının içine attıktan sonra cmd ekranından yükledim ve sorunsuz açıldı. Bu tek sefelikmi ? Kalıcımı olacak acaba ? İMG dosyasını fflaşladım yanı ama sürekli kalıcımı bu şimdi?
Sürekli kalıcı olmasi icin twrp zip olani flashlamaniz gerek.

Konudaki sürekli kalıcı muhabbeti şudur. Romlar arasi geçişler de twrp yerini orginal recoverye bırakir. Her seferinde pc den twrp kurmak zorunda kalirsin.

İstediğin zaman mi flash ile rom yuklediginde orginal recovery zaten gelecektir.

blg0044

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Meslek
Muhasebe
Konular
8
Sürekli kalıcı olmasi icin twrp zip olani flashlamaniz gerek.

Konudaki sürekli kalıcı muhabbeti şudur. Romlar arasi geçişler de twrp yerini orginal recoverye bırakir. Her seferinde pc den twrp kurmak zorunda kalirsin.

İstediğin zaman mi flash ile rom yuklediginde orginal recovery zaten gelecektir.
Anladım, kalıcı değilde geçici olmasının çokta önemi yok o halde. her seferinde yüklerim bende

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
Telefona TWRP 3.2.3.1 yükledim.TWRP'yi her yüklediğimde şifre istiyor ve Dahili Depolamayı görmüyor.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Telefona TWRP 3.2.3.1 yükledim.TWRP'yi her yüklediğimde şifre istiyor ve Dahili Depolamayı görmüyor.
Dm verity dosyasını yuklemeniz lazım sifreyi atlamak için. Twrp'den veriyi biçimlendirme yaparsanız da dahili depolama görünecek,
Not: Yedeklerinizi mutlaka alın.

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
Dm verity dosyasını yuklemeniz lazım sifreyi atlamak için. Twrp'den veriyi biçimlendirme yaparsanız da dahili depolama görünecek,
Not: Yedeklerinizi mutlaka alın.
Hocam yedekler önemli değil fakat veriyi biçimlendirme yaptığım zaman depolama seç'e bastığım zaman dahili depolamayı görüyor fakat tıkladığımda gelmiyor.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Hocam yedekler önemli değil fakat veriyi biçimlendirme yaptığım zaman depolama seç'e bastığım zaman dahili depolamayı görüyor fakat tıkladığımda gelmiyor.
Veriyi biçimlendirme yaptığında twrpyi yeniden başlat hocam. O zaman dahili depolama görünecek. Ve tıkladığında gelecek.
Kendim denedim.

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
Veriyi biçimlendirme yaptığında twrpyi yeniden başlat hocam. O zaman dahili depolama görünecek. Ve tıkladığında gelecek.
Kendim denedim.

Hocam dediklerinizi bire bir uyguladım ve tıkladığımda sadece (Üst dizin) ve TWRP klasörü gözüküyor.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Hocam dediklerinizi bire bir uyguladım ve tıkladığımda sadece (Üst dizin) ve TWRP klasörü gözüküyor.
Gözükmesi lazım, alttan dahili depolama seçeneğini seçtiniz mi hocam. Bir de hangi rom yüklü cihazınızda

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
10.0.4.0 Kararlı
Hocam şöyle anlatayım ilk baştan..
öncelikle Twrpyi Cmd ekranında yükleyin, twrp ekrani geldiğinde karşınıza şifre ekranı gelecek ve dil seçimini göreceksiniz. Dili Türkçe yapın ve sifre ekranını iptal diyerek atlayin. Şimdi twrp ana ekranı karşınızda olacak. Temizle kısmına girip Veriyi biçimlendir yapın, sonra twrp modunda cihazı yeniden başlatın. Artık dahili depolama görünecek. Bunu anlamak için Yükle kısmına girin altta bir seçenek olucak "depolama sec" diye, orada dahili depolama 0 mb görünmuyorsa işlem tamamdır. Olmadı bağla kısmına girip depolamayı işaretleyin.
Yükle kısmından Dm Verity dosyasını yüklerseniz de twrp'niz kalıcı olacaktır.

Üst Alt