Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Pixel Experience - Plus [Android 11] [FBE]

Pauna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
dostum ben tamamıyla her şeyi yaptıktan sonra en son google amblemi gelip yükleme yapmaya başlayınca saatlerce sürüyor. tekrar denememe rağmen hâlâ aynı sonucu alıyorum. destek olabilirsen sevinirim. eğer sorunu çözersem eklerim...

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
dostum ben tamamıyla her şeyi yaptıktan sonra en son google amblemi gelip yükleme yapmaya başlayınca saatlerce sürüyor. tekrar denememe rağmen hâlâ aynı sonucu alıyorum. destek olabilirsen sevinirim. eğer sorunu çözersem eklerim...
Konudaki kurulum talimatlarını birebir uyguladınız mı? kurulumdan sonra ilk açılışta 5-6 dakka bekletir mutlaka bi yeri atlamış olmalısınız konudaki twrp sürümünü kullanın ve temizleme işlemini uygulayın.
son olarak custom romlar kullanıyosanız global resmi romu mi flash ile yükleyip tekrar bu romu yüklemeyi deneyin.

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
Konudaki kurulum talimatlarını birebir uyguladınız mı? kurulumdan sonra ilk açılışta 5-6 dakka bekletir mutlaka bi yeri atlamış olmalısınız konudaki twrp sürümünü kullanın ve temizleme işlemini uygulayın.
son olarak custom romlar kullanıyosanız global resmi romu mi flash ile yükleyip tekrar bu romu yüklemeyi deneyin.
Yaptım ve oldu sonunda teşekkür ederim. (Pauna benim) + olarak sürekli sistem güncellemesi var diyor telefon. Yükseltme gibi bir durum var mı yoksa önemsememem gereken bir bildirim mi?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Yaptım ve oldu sonunda teşekkür ederim. (Pauna benim) + olarak sürekli sistem güncellemesi var diyor telefon. Yükseltme gibi bir durum var mı yoksa önemsememem gereken bir bildirim mi?
Rica ederim güncelleme bildirimini önemsemeyin zaten çalışmıyor android 10 güncellemeleri bitti geliştirici android 11 üzerinde çalışıyor ama onu tavsiye etmiyorum stabil değildir mutlaka çeşitli buglar barındırıyodur.
Zaten note 6 pro için bu kadar stabil bi aosp rom olması bile şans.

nteczero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
0
XDA Developers da android 11 versiyonu gelmiş sizce 10 mu kurayım yoksa 11 mi ?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
XDA Developers da android 11 versiyonu gelmiş sizce 10 mu kurayım yoksa 11 mi ?
Eu rom miui 12.0.1.0 sürümünü tavsiye ederim stabil ve akıcı bu romu bıraktım ben ama yinede android 11 romları denedim hiç yüklemeyin derim stabil değiller android 11 sırf note 6 pro için değil genel olarak uygulamalar içinde oturmamış android 9 ve 10 en iyisi şuan.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
2-3 hafta pixel extented denedim. Android 10'un son sürümünü indirmiştim herhangi bir bugla karşılaşmadım.

serdartuzen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serdar
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
9
2-3 hafta pixel extented denedim. Android 10'un son sürümünü indirmiştim herhangi bir bugla karşılaşmadım.
Ben de tek sorun olarak Bluetoothu açınca telefon anlık 30sn takılıyor onun dışında sorun yok

Emre414141

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Bu romdan sıkıldım önerdiğiniz aosp rom varmı?

Üst Alt