Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Pixel Experience - Plus [Android 11] [FBE]

mehmetali9393

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
3
Beyler bu romu kurdum artık miui bitti benim için lakin durum çubuğundaki pil göstergesini yüzde olarak gösterme seçeneğini göremedim yardımcı olursanız sevinirim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cepkutusu

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
12
Beyler bu romu kurdum artık miui bitti benim için lakin durum çubuğundaki pil göstergesini yüzde olarak gösterme seçeneğini göremedim yardımcı olursanız sevinirim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
ayarlar sistem durum çubuğu içerisinde pil durumu stili yazıyor ordan değiştirebilirsin

Gökkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesih
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
3
paranoya mı yapıyorum bilmem ama bildirim çubuğu arada bir kendiliğinden aşağı inip hemen kapanıyor. bunun üstüne geçen gün ziraat mobil uygulamasında uygulamaya girdiğim ilk ekranda sms şifre doğrulama yerine, ziraat onaya geçmeye zorladı. bu normal bir durum değil ben bu roma güvenmiyorum artık.

cepkutusu

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
12
paranoya mı yapıyorum bilmem ama bildirim çubuğu arada bir kendiliğinden aşağı inip hemen kapanıyor. bunun üstüne geçen gün ziraat mobil uygulamasında uygulamaya girdiğim ilk ekranda sms şifre doğrulama yerine, ziraat onaya geçmeye zorladı. bu normal bir durum değil ben bu roma güvenmiyorum artık.
o bildirim çubuğu olayı bende de var bankacılık uygulamaları cihazı rootlu olarak gördüğü için sıkıntı olabiliyor magisk ile banka uygulamalarını gizlemen gerekli uzun süredir kullanıyorum bir problem yok şimdilik

Gökkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesih
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
3
o bildirim çubuğu olayı bende de var bankacılık uygulamaları cihazı rootlu olarak gördüğü için sıkıntı olabiliyor magisk ile banka uygulamalarını gizlemen gerekli uzun süredir kullanıyorum bir problem yok şimdilik
zaten gizli. ziraat onayı araştırmanızı öneririm çünkü rootlu cihazda tam bir güvenlik açığı ve hiçbir banka uygulaması bunu zorunlu tutmaz bende uygulamayı açar açma kabul etme zorunluluğu belirdi ve geçmede yok zorunlu kılınmı yani uygulamaya dışardan müdehale var.tabi kişisel tercih isteyen kullanmaya devam eder tabiki

cepkutusu

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
12
sa bu rom guncellendimi?
Aleykümselam dün guncelleme gelmiş ayarlardan indirebilirsiniz
veya sıfırdan kuracak arkadaşlar için link

Güncelleme Detayları

Build August 15
  • August security patch
  • Upstream kernel to 4.4.232
  • Tons of changes so couldn't write it out! Please check the changelog file in the download link
    Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
  • OTA has been pushed, people on may build would have received the update via OTA!!!
  • Flash and Enjoy

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200816-132825068.jpg
    Screenshot_20200816-132825068.jpg
    185,2 KB · Görüntüleme: 26

meantony

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Konular
15
Romu yanlış yüklemişsiniz miui 11.0.4.0 global romu mi flash ile temiz kurulum yapın sonra konudaki kurulum talimatlarına göre yükleme yapın.

Bu rom aosp tabanlı bi rom custom miui romlar gibi yükleme yapmak olmaz ve konuda verdiğim twrp sürümünü kullanın.
Hocam keşke talimatlara ekleseydiniz bilmeyenler de var. Benim bilgisayar bozuldu internet kafeye gittim bunun için ve yapıp geri geldim şimdi tekrar mı gitmem gerek?

meantony

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Konular
15
Aleykümselam dün guncelleme gelmiş ayarlardan indirebilirsiniz
veya sıfırdan kuracak arkadaşlar için link

Güncelleme Detayları

Build August 15
  • August security patch
  • Upstream kernel to 4.4.232
  • Tons of changes so couldn't write it out! Please check the changelog file in the download link
    Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
  • OTA has been pushed, people on may build would have received the update via OTA!!!
  • Flash and Enjoy
Hocam ayarlar kısmından indire basıyorum twrpye atıyor ne yapmam lazım

Üst Alt