Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V9.2.11 Global Beta Rom

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro için,
MIUI 10 Global Beta ROM 9.2.11
yayınlandı.
Böylece sisteminizin güncellenme zamanı geldi. Son Global Beta ROM'u kullanıyorsanız OTA güncellemesini alırsınız.
Özel Kararlı ROM veya Özel(Custom) Geliştirici ROM kullanıyorsanız , Fastboot yüklemesi ile temiz yükleme yapmanız tavsiye edilir.
Yüklemeden önce verilerinizi yedeklemeyi unutmayın.

Not: Şu an Kapalı Beta'da. Yani henüz kullanıcılara paylaşılmadı. Erkenden yüklemek isteyenler için paylaşıyorum. Twrp'den yükleyebilirsiniz.

MIUI 10 Global Beta 9.2.11 Tam Değişim:
– Önemli hata düzeltmeleri.

– Güncelleyici ayarlarına yeni seçenek eklendi.

– Mi ana ekranda app ödeme sistemi eklendi.

– Mi cloud uygulaması yenilendi.

– Karanlık modu eklendi (miui galeri, nd çevirici, nd güncelleyici uygulaması) arayanlar ui de.

– Mi ai ses girişi eklendi.

Fastboot:
– Eklenecek

Recovery:

Ado35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Note6 pro
Meslek
Tekniker
Konular
0
Merhaba Serhat hocam, konu için teşkkürler, güncelleyiciden yüklemek istedim fakat güncelleme doğrulanamıyor uyarısı aldım, şuan son kararlı sürümdeyim bunla alakalı bi durummu acaba

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Merhaba Serhat hocam, konu için teşkkürler, güncelleyiciden yüklemek istedim fakat güncelleme doğrulanamıyor uyarısı aldım, şuan son kararlı sürümdeyim bunla alakalı bi durummu acaba
Merhaba Rom henüz kullanıcıya sunulmadigi için izin vermiyor stabilden bu konudaki betaya geçişte. Kullanıcılara sunulduğu zaman yüklenir veya şu an twrpden yükleyebilirsiniz direk
Eğer önceki sürüm betadaysanız da geçiş olur.

Serpil06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serpil
Cihazım
Xiamio
Konular
0

Xiaomi Redmi Note 6 Pro için,
MIUI 10 Global Beta ROM 9.2.11
yayınlandı.
Böylece sisteminizin güncellenme zamanı geldi. Son Global Beta ROM'u kullanıyorsanız OTA güncellemesini alırsınız.
Özel Kararlı ROM veya Özel(Custom) Geliştirici ROM kullanıyorsanız , Fastboot yüklemesi ile temiz yükleme yapmanız tavsiye edilir.
Yüklemeden önce verilerinizi yedeklemeyi unutmayın.

Not: Şu an Kapalı Beta'da. Yani henüz kullanıcılara paylaşılmadı. Erkenden yüklemek isteyenler için paylaşıyorum. Güncelleyiciden veye Twrp'den yükleyebilirsiniz.
Global Stabilden Bu konudaki roma geçerken izin vermez dolayısıyla Twrp den yükleme yapın veya bir önceki sürüm beta romda iseniz bu konudaki Betayı güncelleyiciden yükleyebilirsiniz..

MIUI 10 Global Beta 9.2.11 Tam Değişim:
– Önemli hata düzeltmeleri.

– Güncelleyici ayarlarına yeni seçenek eklendi.

– Mi ana ekranda app ödeme sistemi eklendi.

– Mi cloud uygulaması yenilendi.

– Karanlık modu eklendi (miui galeri, nd çevirici, nd güncelleyici uygulaması) arayanlar ui de.

– Mi ai ses girişi eklendi.

Fastboot:
– Eklenecek

Recovery:

Hocam ben yeniyim pek ne olduğunu bilmiyorum Bu Rom u kurarsak telefonda bir sıkıntı olur mu ??yani nedir bu Rom??
Sizce kurmalı mıyım??

Ado35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Note6 pro
Meslek
Tekniker
Konular
0
Hocam ben yeniyim pek ne olduğunu bilmiyorum Bu Rom u kurarsak telefonda bir sıkıntı olur mu ??yani nedir bu Rom??
Sizce kurmalı mıyım??
Beta rom 9
Merhaba Rom henüz kullanıcıya sunulmadigi için izin vermiyor stabilden bu konudaki betaya geçişte. Kullanıcılara sunulduğu zaman yüklenir veya şu an twrpden yükleyebilirsiniz direk
Eğer önceki sürüm betadaysanız da geçiş olur.
Bir önceki beta sürümünü yükleyerek çözdüm hocam, teşekkürler, çok fark olmamakla birlikte daha akıcı olduğunu ve birkac özelliğin eklendiğini gördüm. Sevdim şimdilik. Merak başa bela hocam kurcala kurcala sonu yok bu işlerin galiba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sizce kurmalı mıyım??
Beta rom kararlı romların gelistirilme aşamasındaki halidir ve ufak tefek bug sorunları yani ufak hatalar içeriyor olabilir, telefon modelinize uygun bir romsa kurmanızda bir sorun olmaz, fakat bu işlerde azda olsa bir tecrübeniz yoksa kararlı sürümde kalmanız sizin faydanıza olacaktır, çünkü betaya geçip ufak hatalardan sıkılıp tekrar karalıya dönen çok kullanıcı oluyor

Son düzenleme:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Sizce kurmalı mıyım??
merhabalar, rom dediğimiz olay cihazın yazılımıdır.
bu cihazda global stabil rom, global beta rom ve custom rom çeşitleri bulunmaktadır.
global stabil ve global beta romlar bu cihazın resmi yazılımlarıdır ve stabil olanı kullanmanız tavsiye edilir. stabil romlar hatalar ve sorunlar en aza indirilmiş ve kullanıcıya sunulmuş romdur. beta rom ise hata ve sorunları olabilen ama en yeni özellikleri erken erişim sağlayabileceğiniz romdur. beta romlar her hafta güncelleme alır. stabil rom ise daha geç sürelerde güncelleme alır. güncelleme geldiği esnada cihazınıza bildirim gelecektir, yada siz güncelleyici kısmından kontrol edersiniz..
eğer rom yükleme ve tarzı işlemlerde çok bilgili değilseniz halihazırda cihazınızda yüklü olan global stabil romda kalmanız ara ara gelen güncellemeleri cihazınıza yüklemeniz tavsiye edilir..

Serpil06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serpil
Cihazım
Xiamio
Konular
0
merhabalar, rom dediğimiz olay cihazın yazılımıdır.
bu cihazda global stabil rom, global beta rom ve custom rom çeşitleri bulunmaktadır.
global stabil ve global beta romlar bu cihazın resmi yazılımlarıdır ve stabil olanı kullanmanız tavsiye edilir. stabil romlar hatalar ve sorunlar en aza indirilmiş ve kullanıcıya sunulmuş romdur. beta rom ise hata ve sorunları olabilen ama en yeni özellikleri erken erişim sağlayabileceğiniz romdur. beta romlar her hafta güncelleme alır. stabil rom ise daha geç sürelerde güncelleme alır. güncelleme geldiği esnada cihazınıza bildirim gelecektir, yada siz güncelleyici kısmından kontrol edersiniz..
eğer rom yükleme ve tarzı işlemlerde çok bilgili değilseniz halihazırda cihazınızda yüklü olan global stabil romda kalmanız ara ara gelen güncellemeleri cihazınıza yüklemeniz tavsiye edilir..
Çok teşekkür ederim hocam forumda sizin sayenizde çoğu şeyi öğreniyorum . Ama resmi note 6 pro için bildirim ışığı tek renk onun için belli bir rom yada sizce güncelleme yani düzeltme gelicek mi teşekkür ederim
İyi günler

Beta rom 9

Bir önceki beta sürümünü yükleyerek çözdüm hocam, teşekkürler, çok fark olmamakla birlikte daha akıcı olduğunu ve birkac özelliğin eklendiğini gördüm. Sevdim şimdilik. Merak başa bela hocam kurcala kurcala sonu yok bu işlerin galiba

Beta rom kararlı romların gelistirilme aşamasındaki halidir ve ufak tefek bug sorunları yani ufak hatalar içeriyor olabilir, telefon modelinize uygun bir romsa kurmanızda bir sorun olmaz, fakat bu işlerde azda olsa bir tecrübeniz yoksa kararlı sürümde kalmanız sizin faydanıza olacaktır, çünkü betaya geçip ufak hatalardan sıkılıp tekrar karalıya dönen çok kullanıcı oluyor
Teşekkür ederim hocam. Ben normal kendi güncellemesi de kalayım o zaman

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Çok teşekkür ederim hocam forumda sizin sayenizde çoğu şeyi öğreniyorum . Ama resmi note 6 pro için bildirim ışığı tek renk onun için belli bir rom yada sizce güncelleme yani düzeltme gelicek mi teşekkür ederim
İyi günler
Maalesef Bildirim ışığıyla ilgili şu an bir sonuc yok, tek renk beyaz yanıyor sadece.

Üst Alt