Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.2.2.0 OEKMIXM Global Kararlı Rom

rocksinan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
note 6 pro
Konular
8
dün artık gelen güncelleme uyarılarından sıkılıp 2.2.0'a güncelledim. ilginçtir, hiç bir sorunla karşılaşmadım. pil süresi de dahil. hatta telefon da iyi oldu.parmak izi çok stabil. pil de iyi gidiyor.

myrebel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
a1
Konular
0
dün artık gelen güncelleme uyarılarından sıkılıp 2.2.0'a güncelledim. ilginçtir, hiç bir sorunla karşılaşmadım. pil süresi de dahil. hatta telefon da iyi oldu.parmak izi çok stabil. pil de iyi gidiyor.
Kardeş valla bebse 2.1 deyim hala. Bakalım belki bende güncellerim. Sarj durumu nasil oldu peki ?

rocksinan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
note 6 pro
Konular
8
Kardeş valla bebse 2.1 deyim hala. Bakalım belki bende güncellerim. Sarj durumu nasil oldu peki ?
dün saat akşam 10 gibi %85 civarındaydı, şu an yani 16 saat sonra %59'da 7 saat uyku, 7 saat aktif kullanım ile önceye nazaran daha iyi. ilk sürümde kamerada donma oluyordu, şimdi olmuyor. ilk sürümde parmak izi okuyucu sıkıntı çıkarıyordu, o da düzeldi. ancak telefon serisine göre değişiklik gösteriyor olabilir. bazılar çok şikayetçi 2.2'den. kesin bir şey söylemek zor.

baykort

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkut
Cihazım
Redmi 3s
Konular
0
10.3.2.0 global kararlı sürüm geldi. Sadece bu başlığı takip edenler varsa onların da bilgisine.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315

Gürkanpala

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gürkanpala
Cihazım
Redmi not 6 pro
Konular
2
Son günlerde telefon aşırı kasıyor. Fotoğraf çekerken perişan ediyo resmen. 10.2 .1. Sürümünü kullanıyorum. Ekran geç uyanma sorunu için bu sürume geçmiştim.

Üst Alt