Soru Xiaomi redmi note 6 pro miui 11 gelmemesi

Hzlazkopat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Kendine Öğrenci
Konular
4
Arkadaşlar sanıyorum güncelleme pek iyileştirilmediği için gelmedi güncelleme alanlar varmış ama benim gibi hala miui 10 da olanlar da varmış düşündüğüm şeyden dolayı mı gelmiyor optimizasyon sorunu mu var?

Metin61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
23
Arkadaşlar sanıyorum güncelleme pek iyileştirilmediği için gelmedi güncelleme alanlar varmış ama benim gibi hala miui 10 da olanlar da varmış düşündüğüm şeyden dolayı mı gelmiyor optimizasyon sorunu mu var?
Tek sıkıntı temalarda birde çentik kenarlarında siyah boşluk var güya çentik gizliyor

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Arkadaşımda redmi note 6 var iki gün önce güncelleme aldı o da. Detay sormadım ama memnundu. Ben redmi note 4 kullanıyorum. İlk güncelleme alan cihazlardan biriydi, temiz kurulumdan sonra oldukça güzel oldu.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

flashrhymes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusif
Cihazım
note 6 pro
Konular
0
bana da daha gelmedi ama arkadasima geldi .ben de anlamadim . arkadasim da optimizasyon konudunda bir problemi olmadigini hatta daha da hızlandigini soledi .

Üst Alt