Rom Xiaomi Redmi Note 5A (Ugg) ENG Firmware - Fabrika Yazılımı

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Xiaomi ENG Rom nedir?

ENG Rom, cihazların üretim aşamasında kullanılan saf android yazılımıdır. Üretim aşamasında cihazı test etmek ve performans ölçümleri yapılmak için üretici firmalar tarafından kullanılır. Bu yazılımlar her hangi bir koruma içermez. Günlük kullanıma uygun değildir. Yazılımların amaçları ise; yazılım atılamayan yada hatalarla karşılaşılan, bootloader kilidi açık olmayan, mi hesabı içeren fakat şifresi bilinmeyen cihazların sıfırlanması için kullanılır. Bu yazılımdan sonra cihaza Mi Flash aracılığı ile Rom yüklemesi yapabilirsiniz.

Brick olmuş cihazı onarmak için kullanılır. Ayrıca EFS onarımı da yapılabilir.

ENG Rom nasıl yüklenir?

EDL yada Test point yöntemi ile Mi Flash aracını kullanarak yazılımı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

UYARI : Günlük kullanıma uygun olan bir yazılım değildir. İhtiyaç yada zaruri bir durum olmadıkça yüklemenize gerek yoktur.

İndirme Bağlantısı

password
Kod:
www.gsmtechmaster.com

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Xiaomi ENG Rom nedir?

ENG Rom, cihazların üretim aşamasında kullanılan saf android yazılımıdır. Üretim aşamasında cihazı test etmek ve performans ölçümleri yapılmak için üretici firmalar tarafından kullanılır. Bu yazılımlar her hangi bir koruma içermez. Günlük kullanıma uygun değildir. Yazılımların amaçları ise; yazılım atılamayan yada hatalarla karşılaşılan, bootloader kilidi açık olmayan, mi hesabı içeren fakat şifresi bilinmeyen cihazların sıfırlanması için kullanılır. Bu yazılımdan sonra cihaza Mi Flash aracılığı ile Rom yüklemesi yapabilirsiniz.

Brick olmuş cihazı onarmak için kullanılır. Ayrıca EFS onarımı da yapılabilir.

ENG Rom nasıl yüklenir?

EDL yada Test point yöntemi ile Mi Flash aracını kullanarak yazılımı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

UYARI : Günlük kullanıma uygun olan bir yazılım değildir. İhtiyaç yada zaruri bir durum olmadıkça yüklemenize gerek yoktur.

İndirme Bağlantısı

password
Kod:
www.gsmtechmaster.com
İşte bu harika da tüm cihazlara standart arayüz gibi yani.
emmc yi yeniden onarmak veya hayata döndürmek gibi birşey anladım doğru mu üstad

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
İşte bu harika da tüm cihazlara standart arayüz gibi yani.
emmc yi yeniden onarmak veya hayata döndürmek gibi birşey anladım doğru mu üstad

Biraz yanlış anlamışsın hocam. Ama benzer

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Yeni farkettim formda iken bildirimi görünce tam okumadan daldım muhabbet e bu sadece RN5a imiş. Ben genellemeyi yapınca yanlış anlama oldu evet. Peki diğer cihazlar için temin etme imkanı varmı

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Yeni farkettim formda iken bildirimi görünce tam okumadan daldım muhabbet e bu sadece RN5a imiş. Ben genellemeyi yapınca yanlış anlama oldu evet. Peki diğer cihazlar için temin etme imkanı varmı

Mevcut olanları ekledim foruma buldukça ekleyecem

saban19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
şaban
Cihazım
Mi 10 5G
Meslek
Bilgisayar Program
Konular
5
peki bu rom ile mi account silme şansımız varMI ????

Üst Alt