Soru Xiaomi Redmi Note 5 ile ne zaman tanışacağız?

YusufArslan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Arslan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
27
Türkiye'nin en büyük teknoloji haber sitelerinden birinde Redmi Note 5'in MWC 2018'de tanıtılabileceği yazıyordu. Kesin veya güçlü bir sızıntı var mı bu konuda? Xiaomi Redmi Note 5 ile ne zaman tanışacağız?

Redmi Note 5'den beklentileriniz neler? Çıkınca almayı düşünüyor musunuz, kaç kişi bekliyor bu cihazı?

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Ya redmi 5x ne zaman..?

Oyla:

YusufArslan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Arslan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
27
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xiaomi is making a phone announcement in India on that is expected to be the .

But some sources point to a second phone announcement, parallel to the Redmi Note 5's - the Redmi Note 5 Pro. It's expected the Pro model will add more horsepower with a Snapdragon 636 over the expected 626 of the Redmi Note 5.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

However, claims that instead of unveiling new models, Xiaomi will launch the and for India (officially, they are only available in China at the moment).

If the first rumor comes to fruition and the Indian market gets a new Redmi Note 5 and Redmi Note 5 Pro then expect 5.7-inch or 5.9-inch 18:9 2160x1080px displays, 3GB/4GB/6GB of RAM, MIUI 9.5 built around Android Nougat and Hybrid SIM slots (either 1 SIM + microSD or 2 SIMs).

Kaynak:
[doublepost=1518611980,1518458880][/doublepost]Dün paylaştığım haber doğru çıktı, Redmi Note 5 ve Redmi Note 5 Pro bugün tanıtıldı.

Kasa tasarımı bence artık değişmeliydi, ayrıca kamera tasarımını ve konumunu pek beğenmedim ancak iPhone X'a çok benziyor. Redmi Note 5 10000 CNY, Redmi Note 5 Pro ise 15000 CNY'den 22 Şubat'ta satışa sunulacak. Ayrıca cihazlarda microUSB 2.0 kullanılıyor, Type-C beklerdim...

Cihazı satın almayı düşünüyor musunuz?

Oyla:

eskizaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
umut aslan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular