Rehber Xiaomi Redmi Note 5 AntiRollback HardBrick Çözümü !

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Utkuablakua hocam bu yöntemle global rom kurabilir miyiz telefon brick yada anti roll back değil çin rom kurulu

XiaomiTool ile kurabilirsiniz hiç uğraşmadan..

madneo07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alpaslan
Cihazım
redmi note 5
Konular
0
Konuya yeni link ekledim. Windows dilini İngilizce olarak değiştirip birde öyle deneyebilir misiniz ?
Hocam aklina yüreğine sağlık. olay bu işte. ilk romda sürekli storsec.mbn de kalıyordu. ikinci rom hiç çalışmadı. sonra bilgisayara sizin yazınıza istinaden ingilizce dil yükleyip tekrar denedim ve sonunda oldu. çok doğru bir tespit olmuş. sistem dili türkçe olunca takılıyor sanırım. benim bilgisayar 32bit, telefon note 5 pro global version. bazı sitelerde bilgisayar 64bit olması lazım diye hikaye okuyorlar ama alakası yok. sadece win xp yüklüyken sürücüler telefonu pek görmüyor. benim bilgisayar 15 yıllık emektar 32 bit. önemli olan püf noktalarını bilmek. piyasadaki bazı arkadaşlarda aynı işlemi yapıp çip söktüm falan deyip 200-250 götürüyor maalesef. çok çok teşekkürler hocam. iyi ki sizin gibi güzel insanlar hala var. Allah sizden razı olsun.

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Hocam aklina yüreğine sağlık. olay bu işte. ilk romda sürekli storsec.mbn de kalıyordu. ikinci rom hiç çalışmadı. sonra bilgisayara sizin yazınıza istinaden ingilizce dil yükleyip tekrar denedim ve sonunda oldu. çok doğru bir tespit olmuş. sistem dili türkçe olunca takılıyor sanırım. benim bilgisayar 32bit, telefon note 5 pro global version. bazı sitelerde bilgisayar 64bit olması lazım diye hikaye okuyorlar ama alakası yok. sadece win xp yüklüyken sürücüler telefonu pek görmüyor. benim bilgisayar 15 yıllık emektar 32 bit. önemli olan püf noktalarını bilmek. piyasadaki bazı arkadaşlarda aynı işlemi yapıp çip söktüm falan deyip 200-250 götürüyor maalesef. çok çok teşekkürler hocam. iyi ki sizin gibi güzel insanlar hala var. Allah sizden razı olsun.

Adınıza çok çok sevindim hocam :) güle güle kullanın...

madneo07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alpaslan
Cihazım
redmi note 5
Konular
0
Adınıza çok çok sevindim hocam :) güle güle kullanın...
Sağolun hocam sizin bu güzel paylaşımınız sayesinde sinir stresten kurtuldum sonunda. İnşallah tüm arkadaslarda kurtulur bu beladan. Tekrar teşekkürler.

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Sağolun hocam sizin bu güzel paylaşımınız sayesinde sinir stresten kurtuldum sonunda. İnşallah tüm arkadaslarda kurtulur bu beladan. Tekrar teşekkürler.

Rica ederim :) Son sorum olacak size cihazınızın kod adı "MEE7S" mi ?

Gurkann73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
darısı benım basıma...

Üst Alt